Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Gosialuk 06:50, 09 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Anitko współczuję tych problemów zdrowotnych, bo bardzo bolesne dla ciebie. Dobrze, że upadek czymś jeszcze gorszym się nie skończył. Zakupy internetowe straszne, na pocieszenie powiem, że żadko się zdarza by rośliny docierały w takim stanie. I to należy bezwzględnie ujawniać, bo bardzo dużo osób czyta różne fora ogrodnicze. Dajmy szansę tym lepszym i uczciwym sprzedawcom.
Ogród masz jak zawsze zachwycający, a pieski na pewno wnoszą dużo radości w codzienne życie. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 07:59, 09 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Oj Anitko no to miałaś zbieg niefortunnych zdarzeń, ja w tamtym roku walczyłam z reklamacją czosnków Millenium pamiętasz?
Dobrze, że Wam nic się gorszego nie stało, zdrówka Wam życzę
Ogród jest piękny i jak zawsze nieskazitelnie wypielęgnowany z oryginalnymi nasadzeniami i nowinkami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anabuko1 08:18, 09 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Anitka napisał(a)





C.d.n.
Pisałam, że to będzie długi "tasiemiec" pisma obrazkowego. Mam nadzieje, że nie nudny.
Anitko, często zaglądam..ale nie zawsze piszę.
Ale lubię pooglądać twój piękny ogród.
Zestawienia kolorystyczne piękne.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
BKosimkArt 13:47, 09 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Booosz! Tyle już zamawiałam przez internet roślin i w szoku jestem jak Twoje paczki wyglądały... no pech kompletny i w ogóle co to za firma masakryczna. Juz sobie wyobrazam jak ta szkółka wygląda.
Straszne!
Współczuję Anitko tych siedmu nieszczęść... i zdrówka życzę.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
monis22 18:14, 09 cze 2020

Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 10
Anitko, Twój ogród jest przecudny. Sama jestem na etapie zakładania ogrodu i na pewno będę wzorować się też na Twoim..
Na samym początku pisałaś, że przed rozpoczęciem prac przeczytałaś kilka książek..
Czy jakaś z nich była dla Ciebie szczególnie ważna i pomocna w zakładaniu ogrodu? Pamiętasz jaka?
Krakus 08:16, 10 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
wpadłem podziękować za odwiedziny i kurierowanie...w prawdzie krótko i po zmroku ale zawsze to miło...za dostarczenie dobroci które posadzić muszę...za sporo rad co i jak poprawić... mam nadzieje do zobaczenia w bardziej sprzyjających warunkach jak juz sie wszystko uspokoi...
____________________
Zielonym do góry...
Nowa12 20:59, 13 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anitko bardzo ci dziekuję za wskazówki dotyczące gledziczji. Czy mogłabyś zerknąć jeszcze raz po poprawkach czy coś jeszcze skorygować? Please .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 22:16, 13 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Ależ pięknie u Ciebie
____________________
Helen - Hortensjowo
Anitka 22:24, 13 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Nowa12 napisał(a)
Przeczytałam i zszokowana jestem. Roślinami z wysyłki. Wyglądają jakby ta paczka z miesiąc do Ciebie szła.
Tulipany i wilczomlecz - śliczny duet.
Anitko - dużo zdrowia i uważaj na siebie.
Mam jeszcze pytanie - czy mozesz mi podpowiedzieć jak ciąć glediczję?


Też byłam w szoku jak je zobaczyłam. No cóż nie pierwsza i nie ostatnia jestem tak oszukana. W sumie to nie pojmuję dlaczego te firmy wysyłają rośliny pocztą. Ostatnio paczka poczta usługa Express24 szła do mnie od 16 kwietnia do 6 maja Ale tym razem to nie winna długiej wysyłki. Niektóre nawet zdążyły podrosnąć tylko, że bez światła

O glediczji odpisałam. Zobacz jak tu widać jak mam trzy sztuki wyprowadzone. Wszystkie dolne gałęzie usunięte.

Pod tą można przechodzić. Zobacz jak ma te dolne gałęzie poziomo ułożone. Kilka najniższych jest usunięta.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:38, 13 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolka5_7 napisał(a)
Nie no z tym sklepem to masakra ! nigdy tam nie kupowałam i dobrze wiedzieć jaki to sklep.... :/

Pismo obrazkowe przepiękne Anitko tulipanki zachwycające, moje kolorki
Orliki śliczne zauroczyłam się nimi w tym roku


Magleska napisał(a)
Anitko prześlicznie masz -to po pierwsze
po drugie -bardzo współczuję zdrowotnych perypetii ,huśtawkowego wypadku i takich zakupów internetowych …
bo orliki sklepowe śliczne wszystkie ….

po trzecie -psiaki są świetne i słodkie

Buziaki


Dlatego pokazuje by innych ostrzec.

Na dodatek wczoraj eM wyciągnął mi kleszcza z brzucha A jeszcze chwilkę przed tym rozmawiałam z Iwonką, że ja jeszcze nigdy nie miałam kleszcza u siebie wbitego.

Orliki bardzo lubię i powiększa się ich kolekcja. Moje stare i nowe.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies