Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 22:08, 08 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Bardzo podoba mi się ten widoczek




A dom masz rzeczywiście wielki
Ogród KasiWB - część II 22:07, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Pięknie piwonie, uwielbiam je za obłędny zapach.


Dziękuję ja też
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 22:06, 08 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Ogród KasiWB - część II 22:06, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
A_gawa napisał(a)
Kasiu, z czym połączyć irysy syberyjskie?


szczerze, to myślę, że same w jednorodnym nasadzeniu wyglądają świetnie irysy i kosaćce fajnie wyglądają też z orlikami Nora Barlow. Moje irysy będą przesadzała bliżej piwonii, szałwii, przywrotników, orlików itd.
W ogródku emerytki 22:04, 08 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Te białe latarenki stały tam, gdzie dałam czarne.
Trafiły na tymczasowy parapet, tam nie będzie na nie padać [nie zorientowałam się, że są drewniane i deszcz im zaszkodził, muszę odnowić].

Lwie paszcze szaleją



Em zrobił ten stożek dla róży, ale mi nie pasował, jakiś za duży.
Żeby się nie zmarnował będzie podstawą do wielkiego karmnika.
Tymczasem korzysta z niego rezydentka Trikolorka
Moja bajka 22:04, 08 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

znalazłam jednak u siebie jakieś biedronkowe dzieci. Fajnie, bo już się bałam, że biedronki się ode mnie wyniosły, a z głodu nie padną, to pewne
Moja bajka 22:03, 08 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Katkak napisał(a)

zapomniałam jak się ten piękny żuczek nazywa.Pierwszy raz widziałam go w naszym ogrodzie

Kruszczyca złotawka. Cudo te piwonieA Iga rośnie w oczach
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 22:02, 08 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Moja bajka 22:00, 08 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ogród KasiWB - część II 22:00, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Anusia napisał(a)
Twoje piwonie cudownie zaczynają swój popis. Zastanawiam dlaczego jeszcze ich nie mam.


Dziękuję Uwielbiam kształt i zapach kwiatów piwonii Masz miejsca więcej niż ja więc na jakąś pięknotkę może się skusisz
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:00, 08 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
A dziś było pikowanie i tego trochę jest i jeszcze 2 tyle do pikowania
A będzie bratkowo

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 21:58, 08 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Lawenda w tym roku wygląda obiecująco. Zarówno ta sześcioletnią jak i dwuletnia.
Ogród KasiWB - część II 21:58, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Joku napisał(a)
Sporo piwonii się tobie uzbierało.


Mam dwie od Mamy, dwie od Martek i dwie znalezione w chwastach za płotem ) jedna z tych ostatnich do przesadzenia na jesieni do tych, bo została zapomniana Tyle co mam wystarczy
Pozdrawiam
Dla odmiany czas na zmiany... 21:57, 08 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
beta napisał(a)
Moje eksperymenty... Melon i kabaczki

Dosiane, podlane, obchód zrobiony, można posiedzieć

To tylko słoma ? Ziemia nasypana ?
Moja bajka 21:56, 08 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
mój eksperyment: maleńką sieweczkę rukwii wodnej dałam do oczka.

jeszcze raz piwoniowa uczta.Tym razem zdjęcia lepsze, bo zdjęcia aparatem, a nie telefonem
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 21:56, 08 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
vita napisał(a)
Cypripedium calceolus, chętnie zawiązuje dwa kwiaty na jednym pędzie.









No, no piękne obuwiki.
Prawdziwe rarytaski
Czy one trochę się rozmnażają ??
Pozdrawiam
Ogród bez reguł 21:56, 08 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Wieczorny widoczek


Ogród KasiWB - część II 21:54, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Pola napisał(a)
Piwonie są piękne, ale krótko możemy się nimi cieszyć, a jeszcze deszcz je przygiął do ziemi.
Cudnie masz Kasiu, nacieszyłam oczy twoim ogrodem.


Niestety Szkoda.
Dziękuję i pozdrawiam
Ogród KasiWB - część II 21:53, 08 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Katte napisał(a)
Piwonie krótka ale zjawiskowa ta chwila kwitnienia .
Macham!
Super działasz , my narazie walczymy wkoło domu za 3 tygodnie komunia !
A jak u Ciebie na kiedy Ci wyznaczyli?


o tak, długo kazały na siebie w tym roku czekać, no i niestety ma padać cały tydzień więc za długo piękne nie będą.
My na wrzesień czekamy
Macham!
p.s. chcesz tego sadźca konopiastego?

Pozdrawiam piwoniowo

Moja bajka 21:52, 08 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
z tej starej, dużej donicy zrobiłam taki podręczny mini zbiornik na deszczówkę. Nie ma co się w tym urody doszukiwać, a jedynie praktyczności. Mam na podorędziu wodę do wszystkich roślin na tarasie i już

zapomniałam jak się ten piękny żuczek nazywa.Pierwszy raz widziałam go w naszym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies