Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Migawki z ogródka 20:48, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Na przedpłociu


I taki busz na warzywnikowej


Musze przeprosić dziewczyny, którym dawałam siewki aminka obawiam się, że to orlaya
Ania -Spełnione marzenie 20:47, 27 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Dzisiejsza rabatka







Liliowo i kolorowo:) 20:43, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Milka napisał(a)
Nie dziwię się, że jesteś zmordowana, duży ogród, dużo roślin, wszystkie piękne.
I hakonki i Elaty super masz.
żółtego perukowca nie znam, rzeczywiście śliczny


Oj nie wyrabiam, ale trudno nigdy nie miałam wszystko pod linijkę to i tak dalej będzie, w koncu ogród ma cieszyć. Spędzam w nim całe dnie i pracuje ale wiesz dziś znowu jak sie wypogodziłó to kosiłam no i tak w kółko sama wiesz. Jednak w tej izolacji daje wytchnienie i ogromną radość.
Moja pontyjska rośnie, mam ją drugi sezon dopiero.



Niezawodny Calsap, prezent mojej kochanej cioci Wandzi, patrzy z nieba i zapewne się cieszy, bo dbam o niego bardzo Jest już olbrzymi







Ogród z plażą 20:41, 27 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
sylwik69 napisał(a)
Przyszłam po nową serię fotek rabaty z trzcinnikami pochwal się


Ostatnio pogoda była średnia, ale dziś słonko zaświeciło, wrzucam zdjęcie trawek. Chyba się przyjęły. Stoją równo jak żołnierze



A tu robi się powoli rabata pod kosaćce. Niestety jest mokro i ciężko idzie.



Roocika bardzo dziękuję.
Za drzwiami do ogrodu... 20:41, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
anpi napisał(a)

Chyba się w końcu ociepla I deszczyk dzisiaj solidny, wszystko rośnie w oczach
W ogrodzie muszę uruchomić rzygacz, może już prognozy przymrozkami straszyć nie będą?


Przepięknie wygląda ten rzygacz w gąszczu bluszczu
Migawki z ogródka 20:40, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Zarasta mi wejście do warzywnika


Zephirine D.


Czipek


Zapączkowane Teasing Georgia, Lykkefund, Blanche Moreau
Podwórkowa rehabilitacja 20:36, 27 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Czosnek bułgarski.
Migawki z ogródka 20:35, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Całe dwa pąki czy to możliwe, że to Catawbiense Album???
Liliowo i kolorowo:) 20:34, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Hakonki masz ładne, moje straszne mizeroty. Kolorowo u Ciebie od kwiatów i listeczków.


dziękuje, dużo wody potrzebują Narazie podlało, chodz dziś to gdzie wczoraj pikowałam cynie, astry to musiałam podlac, szybko na piaskach wysycha. Ale mi ślimaki szkód robią, sypie niebieskim proszkiem bo by mi ogród zjadły Coraz bardziej kolorowo bo i azalie i rodki i nawet pierwsze lilie Róze już też zaczynają.

Róża botaniczna ma piękny kolor listów i dużo pąków ma.





Mam dużo rodków, ale dużo wody potrzebują niestety, musiałam zagospodarować cieniste miejsca.



Migawki z ogródka 20:33, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ubiegłoroczny nabytek Irys syberyjski

i bródkowy kolejny...




Orszelina coraz lepiej


Muszę wiaderko skombinować, bo już pozajmowane wszystkie, co miałam
Migawki z ogródka 20:29, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Bzyczki na kolacji


I coś dla nas na kolację i na deserki niebawem...



Ogóreczki kiełkują


A papryka pączki pokazuje
Migawki z ogródka 20:27, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
majówka groniasta podobna liściem do kokoryczki wonnej ale kwiat zupełnie inny ale też do wilgotnego cienia


Powojnik Solidarność zaczyna i Rooguchi też za chwilkę
Liliowo i kolorowo:) 20:25, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Ja pierwszy raz posadziłam właśnie złocienie dla tych białych kwiatuszków. Myślałam, że bardziej margaretki padną po zimie.


Te zwykłe są odporne, myśle, że zle je posadziłam bo za dużo mam wszystkiego na rabatach.



Migawki z ogródka 20:23, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Łubin, Devon's Green, dereń błękitny w pąkach, orlik w wieczorniku, żagwin rąbnięty od sąsiadki chyba się przyjął

Migawki z ogródka 20:19, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Anemon, epimedium, marzanka wonna i bodziszek
Migawki z ogródka 20:17, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Astry alpejskie i jarzmianki
Migawki z ogródka 20:15, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kwitnące
Irys bródkowy, przetacznik goryczkowaty, goździki,
Do raju daleko - u Ewy 20:10, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Katkak napisał(a)
Ewuś azalki cudbe faktycznie. Ale dziś szczególnie do tych dereni wzdycham.

Kasiu, pamiętasz, że te derenie kupiłam po Twoich radach, żeby drzewkami rozjaśnić ściany tujowe? To dzięki Tobie je mam
Teraz mi się marzą kaliny japońskie

Sezon 2017 u Hanusi 19:48, 27 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Teraz jest właśnie tak. Aż dziwne, bo zawsze z pierwszym słońcem ludzi było pełno.

Podwórkowa rehabilitacja 19:46, 27 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Coś dzisiaj dosadziłam w stipach. Chciałam tak już dawno ale szukałam okazji

Widok z huśtawki.
Palibiny - teraz mam 7 sztuk.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies