Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z plażą 20:41, 27 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
sylwik69 napisał(a)
Przyszłam po nową serię fotek rabaty z trzcinnikami pochwal się


Ostatnio pogoda była średnia, ale dziś słonko zaświeciło, wrzucam zdjęcie trawek. Chyba się przyjęły. Stoją równo jak żołnierze



A tu robi się powoli rabata pod kosaćce. Niestety jest mokro i ciężko idzie.



Roocika bardzo dziękuję.
Za drzwiami do ogrodu... 20:41, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20290
Do góry
anpi napisał(a)

Chyba się w końcu ociepla I deszczyk dzisiaj solidny, wszystko rośnie w oczach
W ogrodzie muszę uruchomić rzygacz, może już prognozy przymrozkami straszyć nie będą?


Przepięknie wygląda ten rzygacz w gąszczu bluszczu
Migawki z ogródka 20:40, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Zarasta mi wejście do warzywnika


Zephirine D.


Czipek


Zapączkowane Teasing Georgia, Lykkefund, Blanche Moreau
Podwórkowa rehabilitacja 20:36, 27 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Czosnek bułgarski.
Migawki z ogródka 20:35, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Całe dwa pąki czy to możliwe, że to Catawbiense Album???
Liliowo i kolorowo:) 20:34, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Hakonki masz ładne, moje straszne mizeroty. Kolorowo u Ciebie od kwiatów i listeczków.


dziękuje, dużo wody potrzebują Narazie podlało, chodz dziś to gdzie wczoraj pikowałam cynie, astry to musiałam podlac, szybko na piaskach wysycha. Ale mi ślimaki szkód robią, sypie niebieskim proszkiem bo by mi ogród zjadły Coraz bardziej kolorowo bo i azalie i rodki i nawet pierwsze lilie Róze już też zaczynają.

Róża botaniczna ma piękny kolor listów i dużo pąków ma.





Mam dużo rodków, ale dużo wody potrzebują niestety, musiałam zagospodarować cieniste miejsca.



Migawki z ogródka 20:33, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ubiegłoroczny nabytek Irys syberyjski

i bródkowy kolejny...




Orszelina coraz lepiej


Muszę wiaderko skombinować, bo już pozajmowane wszystkie, co miałam
Migawki z ogródka 20:29, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Bzyczki na kolacji


I coś dla nas na kolację i na deserki niebawem...



Ogóreczki kiełkują


A papryka pączki pokazuje
Migawki z ogródka 20:27, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
majówka groniasta podobna liściem do kokoryczki wonnej ale kwiat zupełnie inny ale też do wilgotnego cienia


Powojnik Solidarność zaczyna i Rooguchi też za chwilkę
Liliowo i kolorowo:) 20:25, 27 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Ja pierwszy raz posadziłam właśnie złocienie dla tych białych kwiatuszków. Myślałam, że bardziej margaretki padną po zimie.


Te zwykłe są odporne, myśle, że zle je posadziłam bo za dużo mam wszystkiego na rabatach.



Migawki z ogródka 20:23, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Łubin, Devon's Green, dereń błękitny w pąkach, orlik w wieczorniku, żagwin rąbnięty od sąsiadki chyba się przyjął

Migawki z ogródka 20:19, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Anemon, epimedium, marzanka wonna i bodziszek
Migawki z ogródka 20:17, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Astry alpejskie i jarzmianki
Migawki z ogródka 20:15, 27 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kwitnące
Irys bródkowy, przetacznik goryczkowaty, goździki,
Do raju daleko - u Ewy 20:10, 27 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20290
Do góry
Katkak napisał(a)
Ewuś azalki cudbe faktycznie. Ale dziś szczególnie do tych dereni wzdycham.

Kasiu, pamiętasz, że te derenie kupiłam po Twoich radach, żeby drzewkami rozjaśnić ściany tujowe? To dzięki Tobie je mam
Teraz mi się marzą kaliny japońskie

Sezon 2017 u Hanusi 19:48, 27 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Teraz jest właśnie tak. Aż dziwne, bo zawsze z pierwszym słońcem ludzi było pełno.

Podwórkowa rehabilitacja 19:46, 27 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Coś dzisiaj dosadziłam w stipach. Chciałam tak już dawno ale szukałam okazji

Widok z huśtawki.
Palibiny - teraz mam 7 sztuk.
Przerwa na kawę... 19:36, 27 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Na szczęście nie wiało. )) Na wstecznym to 15 km bym nie dała rady.

Drzewko już w domu, za chwilę akcja sadzenie. Jest lepszy niż poprzedni bo wyżej szczepiony.
Cis - Taxus 19:21, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Do góry
Dzień dobry,

Jakiś czas temu (chyba już dwa lata) ktoś wyrzucił tego właśnie jegomościa, postanowiłam go uratować, przywlekłam na działkę, jest potężnych rozmiarów (tak dwa metry wysokości). Do tej pory się odbudowuje, gdzieniegdzie ma nowe przyrosty ale niestety nie wszędzie.
Zastanawiam się jak mogła bym mu nadać lepszą formę, może ktoś ma pomysł jak go przyciąć by wyglądał lepiej a tym samym może łatwiej się odbudował?
Ogród bez reguł 19:20, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
galgAsia napisał(a)
Czyściec włochaty już w progach startowych


Bób na razie bez mszyc - biedroneczki, dziękuję baaardzo


Szałwia omszona Ostfriesland coś się ociąga...


a mój ussuryjski komuś zasmakował...

Ussuryjskiego wycina pewien gatunek osy ziemnej ona te listki do norek zabiera jako pokarm dla larw.Musisz drobniutka firankę zarzucić to poleci szukać gdzie indziej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies