i za chwilkę czas piwonii to jedne z tych kwiatów, które kocham bardzo, mimo, że krótko kwitną... kupiłam sobie nową piwonię Itoh-Julia Rose, ma jeden pączek i mam nadzieję, że zakwitnie
Tak Danuś, deszczu już było trzeba mam nadzieję, że u Ciebie też popadało, bo u mnie co chwilę z nieba leci, ale to dobrze buziaczki
a tu dwóch strażników grabowych stoi
trawiasta się zbiera, po przymrozkach...
a tu jeszcze jarząbkowa...
Witam
Czy ktoś wie co to może być na wierzbie? Pomimo starcia ponownie się pojawia, pień jest trochę lepki i grudki pomarańczowego jakby proszku? Wierzby zaatakował przędziorek ale po oprysku Envodor jest ok tylko ta jedna ma jakieś takie dziwne naloty. Jest zielona, listki ok ale ten pień mi się nie podoba. Coś ktoś wie?