Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Antyki i starocie w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Antyki i starocie w ogrodzie

Matka 21:45, 29 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
grama napisał(a)
Czuję się zdemaskowana! Tak,to prawda,to mój ogród. Ach,my ogrodnicy jakoś zawsze się poszukamy,rozpoznamy. Ja ogród Danusi i Jej projekty znałam długo przed "Ogrodowiskiem".A zdjęcie z podpisu jest moim ulubionym,dlatego właśnie to.


haha..bystre oko ogrodnika widzi wszystko!

jestem tajny agent,haha...
____________________
U Matki
Matka 21:45, 29 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ale ogród przepiekny oczywiście
____________________
U Matki
Gardenarium 22:45, 29 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grama napisał(a)
Czuję się zdemaskowana! Tak,to prawda,to mój ogród. Ach,my ogrodnicy jakoś zawsze się poszukamy,rozpoznamy. Ja ogród Danusi i Jej projekty znałam długo przed "Ogrodowiskiem".A zdjęcie z podpisu jest moim ulubionym,dlatego właśnie to.


No u nas nic sie nie ukryje, znamy i zapamiętujemy piękne miejsca.
Który to był numer? Może ja też mam?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 07:13, 30 lis 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
To był nr 9/2010. A "pokazanie się" na łamach,to prezent-niespodzianka dla mojej Mamy i Wielkiego Budowniczego tego skalniaka. Dala mnie,nie ukrywam,też satysfakcja.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
grama 09:43, 30 lis 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Ten postument pod korytkiem,to stara podstawa,na której stała centryfuga[wirówka do odciągania z mleka śmietany]. Dostałam ją na imieniny w ub. roku od znajomego. Oczyszczona,odmalowana znalazła nowe zastosowanie.



Uploaded with ImageShack.us

Stary sygnowany żelazny garnek wtopiony kolorem w hosty służy jako pojemnik na kwiaty w przygankowym nieco "wiejskim" kąciku.

____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Gardenarium 12:21, 30 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zaraz poprzeglądam z ciekawością. Fajnie, że mamy prezentację Twojego ogrodu u nas.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:30, 01 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Taki oto bukiet



Ołowiany zbiornik na deszczówkę, przy okazji konewka



Moja osobista żardiniera odrestaurowana przez Witka



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 21:17, 05 gru 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Cudeńka! A ja podczas prac przy zakładaniu ogrodu skrzętnie zbierałam "wykopki". Mam kolekcję - podkowy [tu niewielka część] i... ,no nie wiem,co to jest,jakieś cęgi chyba. Pewnie,że to nie antyki z górnych półek,ale dla mnie cenne,no i przynoszą szczęście!



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
tyna 23:12, 05 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Ja też mam podkowę. W dodatku pochodzi z rodzinnej zagrody mojego taty, odnaleziona po latach, tez dla mnie ważna
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 23:17, 05 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też mam trzy podkowy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies