Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku

FrancoPolo 22:41, 21 cze 2020


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam.Przemku bardzo dobrze poradziłeś sobie z herbaciarnią.Natomiast proponuję trochę przeprojektować teren wokół niej .Za dużo różnorodnego kamienia co prowadzi do rozmydlenia.Najczęstrzym błędem jest stosowanie zbyt dużej ilosci białego żwirku.Wiem że kiamień to trudny temat bo jest drogi ale przemyśl może coś stworzysz z tego co masz .Powodzenia.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Przemo77 21:03, 22 cze 2020

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
FrancoPolo napisał(a)
Witam.Przemku bardzo dobrze poradziłeś sobie z herbaciarnią.Natomiast proponuję trochę przeprojektować teren wokół niej .Za dużo różnorodnego kamienia co prowadzi do rozmydlenia.Najczęstrzym błędem jest stosowanie zbyt dużej ilosci białego żwirku.Wiem że kiamień to trudny temat bo jest drogi ale przemyśl może coś stworzysz z tego co masz .Powodzenia.

Dziękuję za cenne uwagi
____________________
Przemek Moja mini Japonia
Przemo77 15:44, 23 maj 2023

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
Trochę nowych zdjęć.
Klony pięknie rosną






oraz własnoręcznie zrobione Tsukubai




mech na razie sztucznie położony ale mam nadzieję że się rozrośnie i będzie wyglądać naturalnie.
____________________
Przemek Moja mini Japonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies