Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2020

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2020

Ania111 20:00, 04 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
BasiaLT napisał(a)

Aniu ale to są bardzo bezpieczne targi Jest tak dużo czasu przed sezonem że raczej nie masz szans na zrujnowanie budżetu domowego. Zwłaszcza że masa sprzedających ma tylko stoiska z aranżacjami, bez możliwości zakupu.



Basiu ,
Ja myślę że tak jak Pani Danusia
Też bym pewnie coś kupiła.

Ale nawet dla samych aranżacji warto .
Ale tam wybrać.
Pracuje Jeszcze nad mężem
I nad zdrowiem

Pozdrawiam serdecznie
I może do zobaczenia

____________________
Ania Spelnione marzenie
galgAsia 11:43, 10 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja się jeszcze waham... Byłam 2 razy i jakoś mnie nie zachwyciła... Chyba, że zrobię sobie listę zakupów i tylko na zakupach się skoncentruję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwik69 18:53, 12 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ja będę choć także nie nastawiam się na zakupy a raczej jako odliczanie do wiosny i spotkanie się z Wami
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 11:51, 13 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ja też nie nastawiam się na jakieś wielkie zakupy. Jak coś mi wpadnie w oko to wezmę. Za to bardzo liczę na spotkanie z Wami
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AsiaK_Z 15:56, 13 sty 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ja raz zrobiłam zakupy na targach i jeszcze je chowałam żeby pewien Ogrodnik mnie nie wzywał, że kupiłam "g" no cóż dziś mogę powiedzieć? Miał rację
Bardziej cenię sobie spotkania
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kokesz 16:10, 13 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6684
Też się bardziej nastawiam na spotkanie choć ostatnie dwa lata z rzędu róż z tą frekwencją wyglądało
Mam od zeszłego roku wydrukowane logo Ogrodowiska co byśmy się łatwiej odszukali
Moje zakupy z reguły fajne i przydatne, jedynie lilie na kiermaszu pomylone i zamiast black wyszły orange
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 08:07, 23 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Sprawdziłam kalendarz i mam wolny weekend w czasie targów. Może jednak wpadnę w celach towarzyskich, z chęcią poznam Was osobiście i ewentualnie na jakieś dalie się skuszę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwik69 17:52, 23 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kokesz napisał(a)
Też się bardziej nastawiam na spotkanie choć ostatnie dwa lata z rzędu róż z tą frekwencją wyglądało
Mam od zeszłego roku wydrukowane logo Ogrodowiska co byśmy się łatwiej odszukali
Moje zakupy z reguły fajne i przydatne, jedynie lilie na kiermaszu pomylone i zamiast black wyszły orange

W tym samym czasie są o dużo większym rozmachu Targi w Warszawie,więc wcale mnie nie dziwi,że osoby które mieszkają w tamtym rejonie nie przyjadą na Gardenię .Logo się przyda
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:52, 23 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
antracyt napisał(a)
Sprawdziłam kalendarz i mam wolny weekend w czasie targów. Może jednak wpadnę w celach towarzyskich, z chęcią poznam Was osobiście i ewentualnie na jakieś dalie się skuszę

Miło będzie Cię poznać
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 08:31, 28 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
O super. Im więcej nas będzie tym fajniej. Renia już logo ma wiec łatwiej się odnajdziemy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies