Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małe drzewko lub krzew za domem

Pokaż wątki Pokaż posty

Małe drzewko lub krzew za domem

stasik 19:52, 26 sty 2020

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 29
Witam, chciałbym prosić o pomoc w doborze małego drzewka lub krzewu które planuję posadzić za domem.

Jest tam taki mały prostokąt o wymiarach 3x2 metry. i kompletnie nie wiem co tam posadzić. Chciałbym jakiś pojedyńczy okaz, cos co nie urośnie za wysoko.
na zdjęciu wstawiłem klona dla przykładu.
sylwia_slomc... 20:07, 26 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Tej wysokości to raczej o krzewie by trzeba pomyśleć, albo faktycznie jakiś klon japoński, ale nic nie wiadomo jaki styl ogrodu planujesz.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
stasik 20:37, 26 sty 2020

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 29
Raczej Styl własny, po trochę wszystkiego , sadzę nie dużo gdyż nie będę miał za dużo czasu na pielęgnację tego wszystkiego.
Gardenarium 21:36, 26 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli potrzebujesz niewielkiego drzewa to porada jest niezwykle trudna, bo to sam musisz wybrać.

Propozycja moja klon Shirasawy 'Aureum'
Druga - miłorząb forma 'Pendula' - parasol.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
stasik 22:41, 26 sty 2020

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 29
Gardenarium napisał(a)
Jeśli potrzebujesz niewielkiego drzewa to porada jest niezwykle trudna, bo to sam musisz wybrać.

Propozycja moja klon Shirasawy 'Aureum'
Druga - miłorząb forma 'Pendula' - parasol.



Trafiła Pani w dziesiątke, o takim klonie myślałem, ale miłorząb to także bardzo dobra propozycja.
Bardzo dziękuje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies