Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt rabaty po skosie

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt rabaty po skosie

Szalonaona77 11:21, 21 maj 2020

Dołączył: 05 maj 2019
Posty: 45
Magda70 napisał(a)
Tam, koło skrzyń powtórz lawendę i rozplenice. Pociągnij po calości te same powtórzenia. I będzie git.
A jakie jeżówki mają być w Twoim ogrodniczym??


Mają mieć 25 różnych odmian, zobaczymy..
a te jeżówki tak pomiędzy rozplenice i lawendę w te puste miejsca, tak?

Tam obok warzywników raczej same lawendy wejdą (dać więcej 5 sztuk czy 4 wystarczą?) Rozplenice już nie wejdą. A co można za lawendę bliżej tych tuj obgryzionych dać? jakieś pojedyncze drzewo? zostanie tam takie puste miejsce...
a nic zimozielonego nie dawać? Coś soczyście zielonego mi sie marzy albo coś limkonkowego bo na razie taka smutna ta rabata


SylwiaBe 16:46, 21 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Szalonaona77 napisał(a)


Mają mieć 25 różnych odmian, zobaczymy..
a te jeżówki tak pomiędzy rozplenice i lawendę w te puste miejsca, tak?

Tam obok warzywników raczej same lawendy wejdą (dać więcej 5 sztuk czy 4 wystarczą?) Rozplenice już nie wejdą. A co można za lawendę bliżej tych tuj obgryzionych dać? jakieś pojedyncze drzewo? zostanie tam takie puste miejsce...
a nic zimozielonego nie dawać? Coś soczyście zielonego mi sie marzy albo coś limkonkowego bo na razie taka smutna ta rabata



Witam, obserwuję i trzymam kciuki
Rozumiem, że coś niższego tam chcesz? Może Tuję Aurea Nana? wydaje mi się , że by pasowały
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Ivo 11:47, 22 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2020
Posty: 258
Mi dziewczyny radziły dodać zawsze element "zimozielony"

Moja lista:
żywotnik zachodni 'Danica
cyprysik filifera aurea nana
Trzmielina Fortune'a Gold
kostrzewa sina Festuca glauca 'Golden Toupee'


____________________
Iwona - Lepiej późno niż wcale - dojrzewanie ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies