Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Fiołek afrykański przyjmę:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Fiołek afrykański przyjmę:)

Joanka 22:57, 03 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Zarządź zadanie domowe.
Każdy na następną lekcje przynosi wypasionego fiołka. To na 6
Na 5 wystarczy listek
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 22:58, 03 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bogda napisał(a)


Joanka, reflektuję jak najbardziejjak dasz radę przesłąć same listeczki będę wdzięczna!super, się cieszę

uciekam pisać IPET-y i KIPUO ZGROZO!


Bogusiu - nie wiem jak u Was jest w szkole, ale u nas na parapetach było trochę roślin - fiołki też - może obleć sale i poszukaj - no i sobie gwizdnij

Ja mam fioletowo -białe ze szkoły - i rosną najszybciej i najlepiej - i pomyśleć, że to tylko z jednego listeczka

Zdjęcie z 14 czerwca - kwitną bez ustanku





ale, ale dobra myśl!popytam moich dziecioków-może mają na parapetkach i z panią się podzielą??


Ty się nie pytaj tylko bierz na jakiejś przerwie i tyle - odłamuj listek albo nawet sobie weź jaką małą łopatkę ze sobą i wyjmij odnóżki

Na pewno są gdzieś w szkole
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joanka 23:03, 03 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sebek napisał(a)
Nie masz takiego fiołka jeszcze?


Teraz jakby trochę zmarniały - ale może pociacham je i zrobię sadzonki - a wy kiedyś je odbierzecie - np. na jakimś zlocie.

A jak chcecie pocztą to proszę bardzo, ale według mnie jak zamoczę same listki to zaczną gnić?




Nie mam i zamawiam!


____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Matka 23:06, 03 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
OKjutro akcja"FIOŁEK"
____________________
U Matki
Matka 23:07, 03 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
AHA, i o dynię jeszcze muszę popytać, bo z moich "jogurtowych rozsadek" zostały 2 krzaczki i tylko 2 dynie urosły
____________________
U Matki
Sebek 23:08, 03 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Joanka napisał(a)

Nie masz takiego fiołka jeszcze?


Teraz jakby trochę zmarniały - ale może pociacham je i zrobię sadzonki - a wy kiedyś je odbierzecie - np. na jakimś zlocie.

A jak chcecie pocztą to proszę bardzo, ale według mnie jak zamoczę same listki to zaczną gnić?




Nie mam i zamawiam!




To kiedyś na jakimś zjeździe dostaniesz sadzonkę ukorzenioną - bo pocztą drożej Cię chyba wyniesie niż kupienie gotowego Jak będzie na południu zlot to wtedy - oki? albo gdzie indziej


a jak mnie dziś kusiły w Leroy - piękne były
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:09, 03 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bogda napisał(a)
AHA, i o dynię jeszcze muszę popytać, bo z moich "jogurtowych rozsadek" zostały 2 krzaczki i tylko 2 dynie urosły


Dziieeeeci robimy halołinowe dekoracje - najładniejsze zostawię sobie na pamiątkę i wezmę do domu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 23:09, 03 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A jeszcze przypomnijcie jakie miejsce one lubią?bo mi tylko cienisty parapet zostałtzn tak od samego rańca do 11 jest słonko potem cieńmoże być?
____________________
U Matki
Joanka 08:49, 04 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sebek napisał(a)


Nie masz takiego fiołka jeszcze?


Teraz jakby trochę zmarniały - ale może pociacham je i zrobię sadzonki - a wy kiedyś je odbierzecie - np. na jakimś zlocie.

A jak chcecie pocztą to proszę bardzo, ale według mnie jak zamoczę same listki to zaczną gnić?




Nie mam i zamawiam!




To kiedyś na jakimś zjeździe dostaniesz sadzonkę ukorzenioną - bo pocztą drożej Cię chyba wyniesie niż kupienie gotowego Jak będzie na południu zlot to wtedy - oki? albo gdzie indziej


a jak mnie dziś kusiły w Leroy - piękne były



Dobrze, nie pogardzę odhodowanym
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 19:20, 04 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bogda napisał(a)
A jeszcze przypomnijcie jakie miejsce one lubią?bo mi tylko cienisty parapet zostałtzn tak od samego rańca do 11 jest słonko potem cieńmoże być?


No jasne - na słońcu je poparzy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies