Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Moniki z nutą czerwieni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Moniki z nutą czerwieni

mmonnicca_mK 12:11, 26 cze 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Juzia napisał(a)
No radzisz sobie z tym ogrodem!

Jak dla mnie... za dużo trawnika
hahaha
Ale to zawsze można zmienić

Dla takiego widoku jak masz z okien i altany... oddałabym... w sumie nie wiem co, ale bym chciała mieszkać w górach najbardziej ze wszystkich innych miejsc.
Zazdro, że masz tak blisko.

PS. na hortce to chyba tylko osad z nawozu. Ale jak zrobisz zbliżenie liścia to będzie lepiej widać


No wiem, wiem, że za dużo trawnika ale co poradzisz jak nic nie poradzisz chłop się uparł, że chce kosić i zrób mu co chcesz zobaczymy, może na wiosnę pod osłoną nocy przesunę obrzeże i nikt sie nie zorientuje
Widok piękny, to prawda, co ciekawe tylko ja go dostrzegam bo jestem towarem napływowym, eM miejscowy i wogóle go ten widok nie rusza
Tak, na hortce to na pewno nawóz tylko już stresa miałam że spali mi listki, chociaż rozcieńczyłam zgodnie z instrukcją, mam nadzieję, że po deszczu to zniknie
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
Juzia 16:59, 26 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
mmonnicca_mK napisał(a)


No wiem, wiem, że za dużo trawnika ale co poradzisz jak nic nie poradzisz chłop się uparł, że chce kosić i zrób mu co chcesz zobaczymy, może na wiosnę pod osłoną nocy przesunę obrzeże i nikt sie nie zorientuje
Widok piękny, to prawda, co ciekawe tylko ja go dostrzegam bo jestem towarem napływowym, eM miejscowy i wogóle go ten widok nie rusza
Tak, na hortce to na pewno nawóz tylko już stresa miałam że spali mi listki, chociaż rozcieńczyłam zgodnie z instrukcją, mam nadzieję, że po deszczu to zniknie


Jak uda ci się przesunąć, to pokaż efekt końcowy

Ja się urodziłam na mazurach, a widok jeziora, lasu czy pola dalej mnie zachwyca, chociaż w górach zachwycam się najbardziej

Jak się boisz, to zawsze możesz podlać te hortki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
SylwiaBe 11:31, 28 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Cześć Monia, u mnie ten sam temat leci - mąż broni trawnika strasznie, że póki mamy małą córkę to wara od niego ja na prawdę nie wiem, po co go aż tyle, ale dla mojego starego to najważniejszy ten trawnik, jak coś posadzę to nie robi na nim wrażenia
Także trzymam kciuki, żeby Tobie się udało przekonać
Widoki cudowne
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
mmonnicca_mK 14:32, 28 cze 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
SylwiaBe napisał(a)
Cześć Monia, u mnie ten sam temat leci - mąż broni trawnika strasznie, że póki mamy małą córkę to wara od niego ja na prawdę nie wiem, po co go aż tyle, ale dla mojego starego to najważniejszy ten trawnik, jak coś posadzę to nie robi na nim wrażenia
Także trzymam kciuki, żeby Tobie się udało przekonać
Widoki cudowne

Cześć Sylwia ach ci mężczyźni, jak się na coś uprą to jak małe dzieci ja na ten rok odpuszczam poszerzanie, ale wiosną wrócimy do tego tematu ze zdwojoną siłą byłam u Ciebie i masz już naprawdę sporo roboty zrobione, a efekt świetny i w moim guście będę podglądać
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
SylwiaBe 20:49, 28 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
mmonnicca_mK napisał(a)

Cześć Sylwia ach ci mężczyźni, jak się na coś uprą to jak małe dzieci ja na ten rok odpuszczam poszerzanie, ale wiosną wrócimy do tego tematu ze zdwojoną siłą byłam u Ciebie i masz już naprawdę sporo roboty zrobione, a efekt świetny i w moim guście będę podglądać

Poszerzanie poszerzaniem, a ja planuję zrobić dużą, pofalowaną wyspę mniej więcej na środku trawnika, to dopiero będzie kłótnia stulecia haha
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
BASIA8 09:03, 29 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj na forum ogród już jest piękny a widoki za oknem powalają osobiście marzę cichutko o takich widokach
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mmonnicca_mK 13:38, 30 cze 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Witaj u mnie dziękuję, czekam aż się wszystko zadomowi i rozrośnie również pozdrawiam!
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
mmonnicca_mK 13:40, 30 cze 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Dzisiejsze widoki
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
popcorn 13:43, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie! Gdzie mieszkasz że Tatry tak blisko, bo to Tatry? Jak tu trochę pobędziesz to rabaty będą szersze, wzdłuż chodnika też zrobisz tak myślę

hihi
pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
mmonnicca_mK 13:51, 30 cze 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Cześć! Tak Tatry, mieszkam u podnóża Babiej Góry i widok mam też na Tatry. Wzdłuż chodnika to już w tym roku chciałam zrobić ale eM mocno oprotestował ten pomysł twierdząc, że mu cały trawnik tymi kfiotkami chce zająć ale to tylko kwestia czasu bo cały czas jestem jeszcze ogródkowo niewyżyta więc gdzieś w przyszłym roku nowa rabata powstanie
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies