Gdzie jesteś » Forum » Nawadnianie » Pomoc laikowi przy inżektorze.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc laikowi przy inżektorze.

Ruski 09:58, 30 maj 2020

Dołączył: 30 maj 2020
Posty: 1
Witajcie, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o nawadnianie, ale chciałbym aby inżektor pobierał pożywkę dla moich roślin.

Wąż 1/2, podłączony do kranu.
Przed systemem nawadniania inżektor, niestety nie chce pobierać pożywki.
Pobiera ją tylko wtedy, kiedy przepływ wody jest całkowicie wolny.

Do systemu podłączone mam 45 sączków 10 l/h

Wiem, że całość wygląda mocno amatorsko, ale zrobiłem to tylko aby sprawdzić czy działa. Robiłem już kilka modyfikacji, łącznie z kranikami przed i za inżektorem, niestety nic to nie dało.

Czy macie jakieś pomysły?,pozdrawiam serdecznie.

PiterSas 13:23, 05 cze 2020

Dołączył: 02 lut 2019
Posty: 327
Ruski napisał(a)
Witajcie, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o nawadnianie, ale chciałbym aby inżektor pobierał pożywkę dla moich roślin.

Wąż 1/2, podłączony do kranu.
Przed systemem nawadniania inżektor, niestety nie chce pobierać pożywki.
Pobiera ją tylko wtedy, kiedy przepływ wody jest całkowicie wolny.

Do systemu podłączone mam 45 sączków 10 l/h

Wiem, że całość wygląda mocno amatorsko, ale zrobiłem to tylko aby sprawdzić czy działa. Robiłem już kilka modyfikacji, łącznie z kranikami przed i za inżektorem, niestety nic to nie dało.

Czy macie jakieś pomysły?,pozdrawiam serdecznie.


Hej.
Nie jestem ekspertem od inzektorów ale wydaje mi się ze srednica rury zasilającej musi byc 2 x wieksza od srednicy średnicy zwężki. U Ciebie moim zdaniem sa identyczne i stąd jest problem...
A i jeszcze jedno. Czy jak puszczasz wode to całkowicie zakręcasz zawór? Jeśli tak to sprubuj regulowac jego pracą lekko go przykręcając (nie całkowicie!).
Daj znać czy zaczęło działać..

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies