Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U zająca Poziomki

Pokaż wątki Pokaż posty

U zająca Poziomki

AdrianaG 15:54, 09 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Witam Was wszystkich cieplutko. Na ogrodowisko trafiłam w zeszłym roku za pomocą tulipanów i traw ozdobnych. Tulipany zaprowadziły mnie do ogrodu Any, w którym to się zakochałam i przewertowałem go od narodzin po dziś dzień. Gdzieś po drodze zboczyłam do ogrodu Danusi- Ogród z lustrem jest mistrzostwem świata!!! Najpiękniejszy!!! Ale na wielką pochwałę zasługują wszystkie ogrody a wszczególności ogród nowoczesny Kokoszki i Leona za Moją codzienność. Muszę Wam powiedzieć, ze dajecie niezłego kopa na rozpęd. I ja bym chciała ukazać światu kawałek swojego królestwa. Mam nadzięje, że podołam wyzwaniu i też kiedyś będę podziwiać swój ogród w czasopiśmie.
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 16:15, 09 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Pamietam, jak z jakieś 12 lat temu( kiedy nie znałam jeszcze swojego męża) bawiłam się ze znajomymi na ognisku. Była tam babeczka, która potrafiła wróżyć z ręki. Jeden z moich kolegów, który miał niezłą polewkę z babeczki zaproponował żeby mi poweóżyła. Poszłam- niechętnie ale poszłam i chyba tylko dlatego żeby dał już jej spokój.
Ona chwyciła moją rękę i powiedział: „marzysz o pięknym ogrodzie”....
a ja:
Po chwili dodała: „... i w wieku ok. 30 lat będziesz go miała...”
a ja:
Na tym skończyła i się rozeszliśmy. Oczywiście wścibski kumpel podsłuchiwał i stwierdził ze wszyscy chcą mieć ładny ogród i bez sensu takie wróżenie....
Ale ja faktycznie gdzieś w środku zawsze marzyłam o pięknym ogrodzie- nie myślałam o swoim domku ale o kawałku ziemi gdzie będę mogła posadzić kilka kwiatków.
Po dwóch latach poznałam mojego fantastycznego męża, który właśnie zaczynał budować dom. Ostatnio skończyłam 32 lata i w moim ogrodzie zaczyna się coś dziać!!!!
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 16:17, 09 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Jestem osobą bardzo nie zdecydowana i co chwila zmieniam zdanie.... wiec będę Was ekspertów musiała poprosić żebyście mi trochę pomogli....
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 16:18, 09 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
To do dzieła!
Pokaże Wam kilka zdjęć z mojego ogrodu....
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
deszczowymaj 18:02, 09 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Cześć z chęcią obejrzę zdjęcia
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gardenarium 09:29, 10 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam, to miłe dla mnie że spodobały się najpierw "moje" dzieła, Any mój projekt, potem przerabiany a w tajemnicy dodam, że ogród Oli Leon60 to także mój projekt
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AdrianaG 09:15, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Ależ się cieszę że ktoś się odezwał Chwilowo coś mi sie zablokowało ale już wrzucam parę fotek
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 09:17, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Tak było na początku...
glina, glina i glina z zielskiem ;/
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 09:18, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
AdrianaG 09:22, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26


To zdjęcia z 2016 r. kompletnie nie miałam pomysłu na donice ale tak mi się chciało roślinek że sadziłam co się dało
____________________
AdaAdriana U zająca Poziomki w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies