Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Papryka, sałata, jarmuż

Pokaż wątki Pokaż posty

Papryka, sałata, jarmuż

Marcin_Ekol 13:26, 03 sie 2020

Dołączył: 03 sie 2020
Posty: 1
Dzień dobry,


Założyłem sobie małą szklarnie hydroponicznom dokładniej to bioponika bo używam tylko nawozów organicznych. Jestem amatorem jeśli chodzi o uprawy. Mam pytanie odnośnie papryki, sałaty i jarmuż. Papryka dziwnie zawija liście, a sałata i jarmuż rosły ładnie ale teraz końcówki listków żółkną. Czego im brakuje? Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pomidory na razie wydaje mi się dają radę i rosną.








umom 09:56, 28 paź 2020

Dołączył: 28 paź 2020
Posty: 5
pomyśl czy ma dpowidni dostep do światła? moze ma go za mało
Gardenarium 20:54, 29 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może czegoś raczej za dużo, stężenie składników mineralnych itd... a nie za mało.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:32, 02 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pochwalony napisał(a)
Witam
Mam sobie takich kilka krzaczków papryki w doniczkach i czasem zdarzy się, że jedna gałąź wystrzeli całkiem po linii prostej do góry i zastanawiam się, czy to dobrze?
Czy nie jest to przypadkiem jakaś "dzika" gałąź itd? Na jednym krzaczku takie gałęzie to w zasadzie główne gałęzie na których mam owoce. Proszę o info, bo nie jestem jeszcze zbyt biegły w uprawie








Ja tutaj nie widzę nic złego, mocny pęd, silny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies