Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Motyli ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motyli ogród

agadd02 19:07, 26 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Kim napisał(a)
Piękne mroźne fotki u mnie było podobnie -4 pokazywał termometr

A tak wogóle to witam się w Twoim wątku my to prawie po sąsiedzku do Czechowic mam parę kilometrów


Witaj Bożenko, już się wpisałam u Ciebie, będę śledzić i podglądać, póki co nie chcę przesadzić z pytaniami. Miło mi że do mnie zawitałaś, ja tu raczkuje, choć na forum od dawna jako podglądacz ☺️
____________________
Daga Motyli ogród
Kasiek 19:13, 26 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Przyciagnela mnie tu nazwa watku, bardzo ladna Widze ze tez lubisz New Dawn...Cudna jest i pieknie ja pokazujesz. Chetnie bede tu zagladac
____________________
Bawarka
agadd02 19:56, 26 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Motyli na razie nie pokaże, bo mi eM gdzieś zdjęcia posiał, a miałam takiego pięknego pazia królowej na lawendzie pierwszy raz widziałam na żywo
____________________
Daga Motyli ogród
agadd02 10:09, 29 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Śnieg ️...
Zima lubi dzieci najbardziej na świecie... To chyba mnie. Mój pies zobaczył dziś pierwszy raz śnieg, kocha jak ja
U Was też nasypało?




Wróżka w śniegu


____________________
Daga Motyli ogród
Ania111 10:12, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj

Ojejku , jak masz biało
super
w łódzkim na razie nic
____________________
Ania Spelnione marzenie
Ania111 10:15, 29 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
agadd02 napisał(a)
Trudno wybrać z plątaniny zdjęć. Mój ogród ma około 8 lat i królują w nim róże i hortensje. Przygoda zaczęła się za sprawą azalii czarodziejki podarowanej mi przez teściową. Gdy przebarwiła się jesienią dopadł mnie zew natury i niekontrolowana miłość do roślin trwa W tym roku przeprowadziłam małą rewolucję ogrodową. Niespodziewanie obdarowano nas głazami, które stanowią tło i uzupełnienie naszej fontanny (brakuje czegoś do siedzenia, ale nie wszystko naraz). Zmajstrowałam poidełka, z których w pierwszej kolejności przed płochliwymi ptakami skorzystała nasza nowa domowniczka. Wymieniłam też hortensje ogrodowe na bukietowe, bo zaskoczyły mnie rozmiarami. Na szczęście znalazłam im nowy dom gdzie będą mogły rozrastać się do woli. Na dowód mojego ogrodowego bzika wklejam parę zdjęć:


No i nasza mała pociecha jako niemowlak w maju tego roku:

I trochę urośnięta


Pozdrawiam ciepło
Daga



Witam serdecznie

Zapowiada się bardzo ciekawie i pięknie
W wolnej chwili pochwal się zdjęciami ,

...jeszcze taraz witam cieplutko
____________________
Ania Spelnione marzenie
Basilikum 10:21, 29 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
u nas mroz -5 ale sniegu jeszcze nie ma, ponoc w przyszlym tygodniu dowioza, zobaczymy.
Pozdrwiam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basieksp 11:26, 29 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
U nas szaro, bez śniegu, też czekam na reakcję naszego psa na pierwszy śnieg w jej życiu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
agadd02 12:41, 29 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Witam Cię Aniu, chętnie będę obserwować Twój wątek. Dajecie tyle inspiracji, że czasu mi brak. Życzę Wam, żeby też u Was dziewczyny posypało, tak świeżo jest wtedy i bajkowo. Czuć zbliżające się święta.
Mam do Was prośbę, może wiecie, chce żeby mi przychodziły powiadomienia, że ktoś napisał na wątku, który obserwuję. Zaznaczałam śledź wątek, ale jakoś nie przychodzi. Może to dlatego, że zmieniłam maila na ogrodowisko, ale nie przychodzi na żadną skrzynkę i nie wiem czemu


Dzielę się jeszcze śniegiem




Moja Lucky oszalała
____________________
Daga Motyli ogród
Maly_Bialy_D... 17:29, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Witam serdecznie piękne zdjęcia, ja również wykorzystałam różę New Dawn i wiciokrzew, jako zasłonę przed sąsiadami. Rosną jak potwory, trudne do okiełznania, ale dobrze spełniają swoją rolę u mnie też dzisiaj biało, jupppi
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies