Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Roczny trawnik. Wiosenna pielęgnacja zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Roczny trawnik. Wiosenna pielęgnacja zamkn.

DanielES 08:27, 18 lut 2021

Dołączył: 09 maj 2020
Posty: 52
Cześć. Rok temu w kwietniu założyłem trawnik z siewu (substral samozageszczajaca uniwersalna) trawa pięknie wzrosła i wogole wyglądała latem pięknie. Pojawiały się delikatne chwasty a z biegiem czasu sporo żółtych plam. Dałem trochę nawozu na żółknięcie traawy z bioponu. Ale nieumiejętnie rozrzucilem i pojawiły się plamy ☹️ chciałbym teraz na wiosnę zadbać o trawnik na nowo. Od czego powinienem zacząć. Wertykulacja aeracja piaskowanie nawożenie ??? Dodam że mam sporo gliny na którą wysypalem kilka centymetrów ziemi specjalnej do trawników. Chyba powinienem trochę więcej jej nasypać lub wymieszać z istniejącą ziemia ale już po jabłkach a więc forumowicze od czego zacząć??
Gardenarium 09:26, 04 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Posty przeniosłam do wątku już istniejącego, za dużo mamy wątków podobnych. Poczytaj ten i odpowiedzi na twoje pytania https://www.ogrodowisko.pl/watek/366-odnowa-regeneracja-wertykulacja-aeracja-trawnika?page=163#post_1
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies