Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie, czyli beskidzka mama w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie, czyli beskidzka mama w ogrodzie

anabuko1 10:14, 28 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Trzymam kciuki za piękny ogród
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Joann 22:58, 28 mar 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Hej, witam i kibicuję! Z traw do strony północnej polecane są Variegatusy, są wysokie dość, ale ładnie rosną w cieniu i rozświetlają dodatkowo.
____________________
Joanna Ogród długi
agnieszka82 17:44, 29 mar 2021


Dołączył: 22 lis 2020
Posty: 23
Joann, dziękuję za radę zerknę na niego i może zamienię.

Doradźcie mi dziewczyny w sprawie cisa na żywopłot. W niedalekiej szkółce mają cis pospolity fastigata w super cenie 5 zł za sadzonkę przyciętą na wysokości 30 cm. Tylko czy ten cis fastigata sprawdzi się na żywopłot?
____________________
Agnieszka Kiedyś będzie pięknie, czyli beskidzka mama w ogrodzie
Joann 23:49, 29 mar 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Na żywopłot polecany jest Taxus Baccata.Ten Fastigiata ma pokrój kolumnowy i nie sadzi się go na żywopłot.
____________________
Joanna Ogród długi
agnieszka82 14:32, 30 mar 2021


Dołączył: 22 lis 2020
Posty: 23
Joann napisał(a)
Na żywopłot polecany jest Taxus Baccata.Ten Fastigiata ma pokrój kolumnowy i nie sadzi się go na żywopłot.


Dziękuję, już też znalazłam gdzieś wypowiedź Danusi, że nie, ale i tak kupiłam Nie zależy mi na zwartej ścianie, przed nimi będą jeszcze graby, miskanty i hortensje więc tak naprawdę zależy mi na odrobinie zieleni zimą

Zmykam do ogrodu, muszę posadzić nowo zakupioną magnolię i czas przygotować ziemię pod nową rabatę
____________________
Agnieszka Kiedyś będzie pięknie, czyli beskidzka mama w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies