Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Placyk w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Placyk w ogrodzie

j_damian 10:46, 15 mar 2021

Dołączył: 22 sie 2020
Posty: 47
Witam. Nie wiedziałem dokładnie jaki dać tytul możliwe że jest bledny. Rabaty w ogrodzie posiadam żwirowe. Jeśli chodzi o drzewa krzewy sprawdza się i jest ok. Mam problem z miejscem na krzesła stół oraz obwódką domu. W miejscach ze zdjęć prawdopodobnie te odcięcia są zle zrobione i są za płytkie stąd problem z wysypaniem się żwiru. Prawdopodobnie to przez psy które posiadam...myślę nad tym żeby to od nowa zrobić. Myślę czy nie zrobić tego w kostce brukowej albo płytach chodnikowych. Kostka chyba będzie droższa a nie oszukuje zależy mi na cenie stąd żwir aczkolwiek co roku poprawiać i znosic z trawy żwirek to też bez sensu. Macie jakieś pomysły co można zrobić żeby rozwiązać problem wysypującego się żwiru a zarazem nie pchać się w duże koszty ? Moim jedynym pomysłem jest kostka albo płyty chodnikowe. Dziękuję za sugestie i pomoc.

Gardenarium 20:24, 23 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Obrzeża z kostki w środku żwirek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies