Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

tulucy 09:28, 18 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Johanka77 napisał(a)


Madzia! Dla tych widoków... lecę!


Tyyy, Asia, zabierz mnie po drodze
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Basia_KRK 11:13, 18 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Magleska napisał(a)


Basiu
miło Cię widzieć ja do Ciebie często zaglądam po cichu ....postaram się bardziej rozgadać

mam 3 sztuki Shaina z boku domu -odległości coś ok 2,5 -3 metry ,ale nie pamiętam dokładnie -jutro zmierzę ,to Ci napiszę
tak teraz wyglądają -najbardziej je lubię wiosną i jesienią ....

O jak cudnie!!! Zachwycam się zdjęciami wszystkich Twoich klonów w ogrodzie.

Zdziwiłam się, że Shaina rośnie tak duża, no i spode odległości masz miedzy nimi. Muszę zweryfikować miejscówkę dla moich 3 sztuk
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Magleska 11:37, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Johanka77 napisał(a)


Madzia! Dla tych widoków... lecę!


Wstawiam wodę na kawę

Agatorek napisał(a)


Wiesz na jaki pomysł wpadłam?
Napiszę do tego sklepu, gdzie ją kupiłam, może rozpoznają odmianę z fotek



Jak Ci odpiszą ,to proszę daj znać jaka to jest


Agatorek napisał(a)


Co to jest to płaczące przy klonach?

Nie będę już cytować, ale bardzo fajna jest rabata z kulkami, chyba na froncie


Agnieszka -to jest jakiś grab ,ale nie powiem Ci jaki ,bo kartka dawno wyrzucona -mam go 5 lat -na tej miejscówce jest od 4
lubię go
kulkowisko w kilku miejscach mam ,ale takie najbardziej widoczne to w przedogródku z platanem i runianką -dzięki

Waclaw napisał(a)

Piękny widok!


dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:38, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madzia co to za czarodziejski obiektyw, hę?

Ogród pięknie się prezentuje, drzewa coraz większe, mam wrażenie że za chwile nikt nie pozna bo nagle wyskoczą drzewa, których tak nie było jeszcze widać
Warzywnik zrobił się wielki i pojemny, czy to juz por taki duży? Tak mi się wydaje, że po prawo jest por a po lewo w drugiej skrzyni szczypiorek z dymki, mam rację?

Dereń przecudnie Ci kwitnie Kupię sobie takiego jak spotkam


Daria nie wiem fachowo jak się nazywa -ale mega zbliżenia robi ....ja go mam już długo -zaraz po aparacie kupowałam ....tylko nie zawsze chce mi się go przepiąć

to nie por -to czosnek sadzony jesienią ,a drugie to faktycznie dymka -też jesienna ....

Derenia kupuj mój nn

dzięki za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:38, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
wiklasia napisał(a)
No właśnie. Ciekawa jestem jak ogród będzie się prezentował jak drzewa zaznaczą wyraźniej swoją obecność.
Cały czas jestem pod wrażeniem ogromu Twojej pracy.
Teraz oprócz Twojej potrójnej sadzawki, zdaje się, że warzywnik będzie moim obiektem westchnień.


Wiklasiu dziękuję
warzywnik bardzo mnie cieszy -całą zimę w głowie sobie układałam ,jak ma wyglądać ....do pełni szczęścia brakuje mi szklarenki ....ale to zostawiam na przyszły sezon ,dziś u dentysty połowę szklarni zostawiłam implanty są za drogie ale co zrobić ,jak mus ,to mus ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:39, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Gosiek33 napisał(a)



W końcu po to aparat i kamera są potrzebne


zmieniłaś obiektyw? Coraz piękniejsze zdjęcia robisz, a i z pewnością coraz więcej do uwieczniania się rozrasta


Gosia ten drugi obiektyw mam długo ,ale nie zawsze mi się chce go wyciągać z futerału ....teraz leżał na wierzchu po wizytach u dziewczyn ,więc troszkę nim pocykałam ....ale ja to tak na szybcika cykam -jak coś wyjdzie ,to fajnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:40, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
inka74 napisał(a)
Warzywnik wymiata, pełna profeska. Łącznie z podporami pod fasolkę czy inne pnące.
Kuklik to ci oszalał z ilością kwiatów i azalie japońskie już całe w kwiatach. Ja na moje jeszcze czekam popatrzę przynajmniej na twoje. Ilość chwastów wszędzie duża. Ja pierwszy raz mam ich tyle ale zawsze rabaty w korze były a teraz tylko kilka wysypałam. Mus temat ogarnąć po tulipanach bo zarosnę


Iwonka dziękuję
Kuklki dostałam od Anitki i od Moni -fajną kępę już zrobiły -będę je dzielić po kwitnieniu

chwastów mam ogrom wszędzie -zajęłam się warzywnikiem ,a reszta zarasta ....myślałam ,że dziś będę plewić ,ale znowu leje i zimnooo ...nie chce mi się ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:43, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
TAR napisał(a)
Madzia, czadowo. Nawet trudno wymienic co najbardziej sie podoba. Chyba to cos zwiewnego z niebieskimi kwiatkami (co to?) za te iglaki to masz u mnie duzego plusa, podobne lubimy fajnie tak spojrzec na ogrod z innych ujec. tez lapie sie na tym ze pokazuje te same, ulubione. No i niejako uzalezniona jestem od "rozgrzebanych" kawałkow i ogolnego nieuporządkowania


Tarcia jak się cieszę ,że Ci się u mnie podoba .....
ja mam nadal rozgrzebane z przodu na widoku -drażni mnie to ,ale pogoda odmówiła posłuszeństwa -potrzebuję ze 3 dni wolnego i ciepła ,żeby skończyć tam ....potem ze 3 dni na plewienie ,koszenie i kanty ,a potem odpoczywam -tylko koszę i plewię ....
taki mam zamysł ,a co z niego wyjdzie ....życie pokaże

a te zwiewne niebieskie ,to chyba wielosil -dostałam od Uli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:49, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kawa napisał(a)
jeejjj Magda ale pięknie!
też jestem ciekawa tego czarodziejskiego obiektywu.. nowy?


Kamila czy on taki czarodziejski ,to nie wiem ....mam go długo ,ale nie chce mi się przepinać mocno zbliża odległości

dziękuję za komplementy cieszę się ,że Ci się podoba u mnie

April napisał(a)
Fajne zdjęcia Jak ty masz już pięknie. A jak jeszcze drzewa dodadzą intymności, przytulności to będzie niesamowicie


Aprilku magia fotek robione telefonem nie dają takiego uroku jeszcze ,żeby fotograf był bardziej nauczony obsługi sprzętu ,to byłyby te fotki jeszcze fajniejsze

sarenka napisał(a)


Ładny ten Platan!
Na jakiej wysokości masz szczepienie?
Klon też ok, też się nad nim zastanawiam


chyba na 2 metry ,albo na 2,20 ....nie pamiętam -musiałabym zmierzyć ....ale do osobówki się nie zmieścił -przywozili mi go ,pomimo,że koronę miał dużo mniejszą -mam go ponad 3 lata


Catalinasdiary napisał(a)
Gdzie kupiłaś te obeliski? Fajnie wyglądają a szukam czegoś lekkiego wizualnie do clematisów.


na stronie L...a ....ale już ich nie ma -chciałam dokupić jeszcze -objezdziłam kilka sklepów i na stronę zaglądałam i niestety wykupione ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:55, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
effka napisał(a)
Madzia! Jakie obłędne fotyyy, mega się wyszkoliłaś fotograficznie

Ah te klony....


Ewa magia fotek często mi się mój ogród bardziej na zdjęciach podoba niż w rzeczywistości ....jakoś na fotkach chwastów nie widzę ,a jak idę na obchód to wtedy roślin nie widzę ,a to co do poprawki itp.itd .....

chociaż tak ogólnie ,to jestem zadowolona ,żeby nie narzekać

Roocika napisał(a)


Jakie piękne połączenie na skarpie. Madziu, tu rośnie Dąbrówka, seslerie iii? Te płaskie poduchy to co to?
Kukliki ładne, moje chyba w tym roku jeszcze nie zakwitną


dąbrówka ,sesleria ,macierzanka ....a nad tą skarpą są mini oczka i tam jeżówki,irysy ,macierzanka ,hakone

Kukliki dane ze szczerego serca ,to rosną jak szalone


sarenka napisał(a)
Magda, ile lat mają Twoje kukliki? Zamówiłam teraz wiosna w Albamar i to 1/1000 Twojego


w zeszłym sezonie sadzone dostałam od Moni I Anitki

effka napisał(a)
Te płaskie poduchy to macierzanka
Moja darowana od Madzi rozrasta sie cudownie, uwielbiam ja!


Ewa cieszę się ,że Ci ona też rośnie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies