Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:22, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Nowa12 napisał(a)
Tu jest pięknie .
I szacun że wszystko ogarniasz co już jest, dodatkowo wysiewy i warzywnik i jeszcze tworzysz nowe .


Aga ciężko mi ogarnąć całość ,zawsze mam gdzieś nie wyplewione ,albo dom cierpi na mojej pasji ....ale co zrobić ....nie zamierzam się tym dołować ,a na fotkach nie widać wielu braków jutro może zrobię kańciki ,więc chwasty nie będą mnie razić
a jeśli chodzi o nowe .....to tu powstał po paletowisku kolejny kawałek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:24, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
basia3012 napisał(a)
Madziu, przepięknie wszystko kwitnie, listki świeże, zielone a u klonów czerwieniutkie.
Te czerwonopomarańczowe tulipany są przepiękne, aż świecą. Ja po zimie to takich kolorów jestem spragniona.
U Was na południu to wszystko trochę wcześniej wypuściło listki.
Ale żeby rodki już kwitły? Super. U nas to może za 2-3 tygodnie, może za miesiąc.
Madziu, warzywnik pięknie skomponowany. Skrzynie eleganckie, same w sobie są ładnym elementem w ogrodzie. Już nie mówiąc o innych korzyściach.
A trawnik? Madziu, jest ładny, tak jak trawnik po zimie.


Basiu bardzo bardzo dziękuję za wszystkie pochwały szczerzę zęby od ucha do ucha

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:25, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Anusia2 napisał(a)
Czarodziejko cudownie masz. Nasyciłam swoje oczy że hej tymi smaczkami ogrodowymi.


Aniu dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:27, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
abiko napisał(a)
Madzia znowu ten Twój warzywnik mnie wpędzi w kompleksy Cudne tulipanki..


Aga żadnych tu kompleksów proszę nie mieć ja czekam na Twoje róże niecierpliwie
tulipanki w założeniu miały mieć wszystkie kolory oprócz żółtego ....ale wyszło co wyszło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:30, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Martka napisał(a)
Zestawienie CZAD! Ale tunelowa zawartość, warzywnik i domek ogrodnika skradły moje serce i nic tego nie zmieni Podziwiam, że tak nad wszystkim panujesz Teraz tak wszystko rozpędziło się, że nie wiadomo, czy bardziej ryć czy może jednak bardziej podziwiać?


Martka nieskromna będę ,ale też uwielbiam mój warzywnik do pełni szczęścia brakuje mi szklarenki ,ale skarbonkę założyłam i może do przyszłego sezonu coś mi się uda uzbierać
Czy panuję hmmm ....nie bardzo ....ale nie będę narzekać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:38, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
ewsyg napisał(a)
Madziu, ależ masz piękną wiosnę, tyle kwiecia. Kolory klonów dodają uroku. Warzywnik bardzo mi się podoba. Co słychać w oczkach wodnych, u mnie kwitnie życie ?


Ewa dziękuję
w oczkach życie jest -żaby skaczą ,kijanki pływają troszkę przy nich zaczęłam zmieniać ,ale jeszcze muszę dopracować
Było


jest



pozbierałam małe kamienie ,podokładałam konarów i gałęzi ....pomysł odgapiony od mojej koleżanki Ali ,którą namawiam na wątek -bo ma przepiękny ogród i sama go tworzy

dorobiłam też kolejne 3 mikrooczka na innej rabacie -po paletowisku -fotki wyżej

jeszcze roślinki wodne muszę sobie kupić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:40, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Monia81 napisał(a)
Madzia dzięki za wczoraj kochana obłędne masz te klony, ja je u Ciebie uwielbiam a warzywnik i wysiewy mega rabaty za chwilę ruszą na całego. Buziaczki i kilka ujęć, choć kilka bo deszczyk nam towarzyszył



Monia wpadliście na za krótko .....ale cieszę się ,że wogóle wpadliście dziękuję za odwiedziny
fajne te Twoje ujęcia fotkowe ,dzięki i buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:43, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
SlonecznyOgrod napisał(a)
Przepięknie Ci się porozrastały te klony palmowe z boku domu, jest moc

Wszystko piękne i zadbane łącznie z warzywnikiem

Buziaki


Darcia dziękuję za pochwały staram się zadbać w miarę moich możliwości o to co już mam
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:44, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Klony cudne i w pełni rozwinięte liście.U mnie jeszcze nie całkiem.Piękna wiosna

Gosia dziękuje może byś znalazła czas na kawkę ? tak masz blisko do mnie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:45, 08 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Alija napisał(a)


Warzywnik jest super!!! Taki mi się marzy.
A w ogrodzie piękna wiosna, klony fantastyczne.


Alicja Dziękuję warzywnik mój jest spełnieniem moich marzeń -życzę ,żeby się i Tobie to marzenie spełniło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies