Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Margerytka40 08:57, 10 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Nie mogę się napatrzeć na wiosenną szatę Twojego ogrodu Madziu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
antracyt 09:14, 10 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Magleska napisał(a)


Zuza chcę kupić pływające jakieś ,ale narazie większość jest w produkcji ....nie mam typów co ,napewno pistię i jakieś natleniająco, oczyszczające kupię....

rzepak mam z każdej strony -wygląda cudnie ,ale chyba mam na niego jakąś alergię ,bo mnie dusi

kamienie zdjęłam z poprzedniej oczkowej -tam taka na pół dzika z konarami zostaje -posadzoną mam tam macierzankę -musi się rozrosnąć

a na tych nowych oczzkach dam kamienie-ale jak znajdę jakieś ładne płaskie ,duże ....te co mam to bida z nędzą

Mówisz, ze wszystkie fajne wodne w produkcji - dzisiaj zamawiać miałam.
Ja teraz kamieni drobnych szukam dla odmiany(takiej bidy z nędzą właśnie), żeby przy lawendach rozrzucić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:29, 10 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja się muszę poskarżyć, że w tym moim stałym oczku prawdopodobnie też są pijawki, bo znalazłam jedną w kastrze, do której przerzuciliśmy rośliny na czas pogłębiania oka. Myślałam, że były tylko w oczku tarasowym, ale tu najwyraźniej też. Nie lubię i nie chcę ich mieć. Gdybym wiedziała, że się pojawią, zamawiałabym tylko rośliny pływające, bo wydaje mi się, że pojawiły się dopiero z roślinami w doniczkach.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Urszulla 08:35, 11 maj 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Madziu, kora robi fantastyczną robotę. A ja się zastanawiam jak Ty te kanty w takiej ilości ogarniasz. Czy Ty poświęcasz tydzień tylko kantom a potem plewisz rabaty...czy często poprawiasz?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
antracyt 08:42, 11 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Moja droga, wszystko przez Ciebie... w weekend powstanie u mnie kolejne mini oczko
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
SlonecznyOgrod 12:03, 11 maj 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madziu wszędzie masz pięknie, oczka super !
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Gosialuk 20:43, 11 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5488
Madzia warzywnik masz jak z jakiegoś czasopisma. Spokojnie możesz go zgłaszać na jakiś konkurs.
Pięknie się wszystko zieleni, kwiaty kwitną, piesa szczęśliwa - czego chcieć więcej?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Martka 20:21, 12 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, coś mi zjada w skrzyniach posadzone sadzonki sałaty. Leżą takie jakby z przegryzionymi łodyżkami. Czy to ślimaki, czy ptaki, spotkałaś się z czymś takim?
Agatorek 00:17, 13 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Magleska napisał(a)



Aga dziękuję
klonika tego już masz Shaina się załapał ( jeden z trójcy ) -zdjęcie z większym obiektywem ,który przekłamuje odległości takie do czarowania



Udało mi się dokupić jeszcze 4 shainy . Posadziłam wokół altanki.

Ale do Twoich klonów, to jeszcze im daleko. Masz piękne egzemplarze różnych gatunków
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Magleska 22:07, 13 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19318
Wiolka5_7 napisał(a)

Tak teściowa teraz się zajmuje,potem ja się będę zajmować

Ale żeby nie było,mam swoje posadzone rok temu malinki.Z 6 patyków jest teraz kilkadziesiąt sadzonek ale będzie malinek , mniam



Wiola fajnie masz i z teściową i z malinkami
Pomęczę trochę fotkami znowu ,bo maj mnie zachwyca
wycięłam runiankę w przedogródku w celu odmłodzenia zaczyła być żółta i byle jaka ...ciekawe ,czy wezmie się w garść
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies