Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 19:33, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Świetne pooperacyjne wieści przekazujesz. Kamień z serca mi spadł. Tobie pewnie też. Ogród daje Ci mnóstwo radości i to widać po zdjęciach.
Zaproszenie azalii na rabaty było dobrym posunięciem. Te pomarańczowe wnoszą sporo energii, podobnie jak później trojeśc bulwiasta. Pomarańczowy pasuje do Twojego ogrodu. Świetnie prezentują się irysy syberyjskie. Pięknie kwitną. Miałam ich sporo u siebie, niestety z sezonu na sezon kwitną coraz skromniej, bo nie są już tak nasłonecznione jak wcześniej.
Wieczornik damski wpadł i w moje oko. Szkoda wielka, że to bylina dwuletnia, a nie wieloletnia. Mnie brakuje cierpliwości do czekania na siewki.


Haniu tak ,trochę się uspokoiłam ,chociaż czasem wpadam w lekką panikę ....
ale trzeba myśleć pozytywnie

Ogród daje mi na pewno wytchnienie i zajmuje moją głowę w miarę skutecznie
Co do trojeści -coś zaczęła mi zanikać -nie widzę jej jakoś teraz -nie pamiętam kiedy się pokazuje -muszę na fotkach znaleźć

Co do cierpliwości ....hmm moja też nie jest zbyt wytrwała haha ale jakimś cudem się uchowały te wieczorniki ,..... sama nie pamiętałam ,co tam posadziłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:35, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
nicol21 napisał(a)
Masz tych wszysktich piękności u siebie! Cudnie rosną.


Nicol Dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:38, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Margo2 napisał(a)
Też się cieszę, że idzie ku lepszemu.
Ale dalej trzymam kciuki.
Dałaś czadu tymi zdjęciami. Jest pięknie
Piękne kukliki.
Moje zastrajkowały w tym roku. Kępa duża, a tylko jeden kwiatek. Chyba czas je podzielić


Gosia Dziękuję

Moje kukliki narazie są piękne -zobaczymy co dalej z nimi będzie
Pomarańczowe już przekwitły ,May Taye też już kończą -jedynie Bell Banki szaleją nadal
Będę je dzielić po kwitnieniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:41, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
anpi napisał(a)
Ależ te iryski szafirowe cudne, mam też, ale u mnie jeszcze nie kwitną. Poszalałaś z popierdółkami. Muszę też sobie gdzieś taką dodatkową wystawkę zrobić, by odgracić trochę z nich taras


Ania dziękuję
lubię takie popierdółki Dziś dołożyłam jeszcze wiązankę z przekwitniętych kuklików i drugą z sasanek -więc wiesz ....zagracam na całego

Ty masz tak klimatycznie na tarasie ,że nic z stamtąd nie zabieraj
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:42, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mamo maturzystki, trzymam za Was obie kciuki.


Haniu Dziękujemy

Nie powiem -stresik jest obopólny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:43, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
TAR napisał(a)
Ja testuje w tym sezonie floksy rozłogowe, jestem ciekawa czy sie u mnie zadomowia. Chcialabym lekkie zadarnienie z nich zrobic.


Ania Nie znam floksów rozłogowych hmm -zaraz wygooglam Ty zawsze zaskakujesz mnie roślinami -okazuje się ,że znam ich bardzo mało

Edit
dobra już wiem ,które to -mam narazie tylko takie ciemnoróżowe i też testuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:46, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Wiolka5_7 napisał(a)
Madzia przepięknie masz!
Zostawiam ochy i achy!
Wszystko mi się podoba i te popierdółki itp.


Wiola Dziękuję

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madzia cudowne widoki woow. Buziaki i uściski zostawiam


Gosia Dziękuję

U Ciebie to dopiero jest bosko -z przyjemnością obejrzałam filmik z Busem po ogrodach
Masz każdą porę roku tak idealnie dopracowaną
Buziaki

Ps .Masz tak blisko -może w końcu znajdziesz czas na kawkę u mnie ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:47, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Makao napisał(a)

Co to za piwonia?


Ania niestety nie zapisałam odmiany -chciałam bordową ,a ta bardziej taki ciemny róż ma -zamierzam ją w sierpniu chyba ( muszę doczytać kiedy ) podzielić ,żeby mieć tak ze 3 kępy jej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:52, 07 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
mirkaka napisał(a)


azalki cieszą, ale tę różową bym z tych pomarańczowych wysadziła, u mnie też tak rosła, i nie mogłam tego ciągle zaakceptować, poza tym słabo rosła więc ją wysadziłam w inne miejsce.
Z pomarańczem lepiej się fiolet komponuje
Poza tym idealnie jak zawsze co robisz że irysy syberyjskie rosną u Ciebie w kępie, u mnie ich kępy w środku łysieją, a rosną bardziej wzdłuż



Mirka Dziękuję idealnie to nie jest na fotkach zawsze ładniej


ta rabata jest taka wielokolorowa Na razie podoba mi się taka jak jest -taki miks na całego -bardziej bym pomarańcze wysadziła do pomarańczowej -kto wie....może za jakiś czas zacznie mnie męczyć ten miks i pozmieniam


a co do irysów -jak narazie mi nie łysieją ,ale jak zaczną ,to pewnie trzeba będzie podzielić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makao 20:38, 07 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Magleska napisał(a)


Ania niestety nie zapisałam odmiany -chciałam bordową ,a ta bardziej taki ciemny róż ma -zamierzam ją w sierpniu chyba ( muszę doczytać kiedy ) podzielić ,żeby mieć tak ze 3 kępy jej

No właśnie ładny ma ten róż.
A ja mam chyba bordową. Jeszcze nie wiem ale na czerwone liście więc zapewne ciemna jest
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies