Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ucieczka na wieś

Pokaż wątki Pokaż posty

Ucieczka na wieś

HannaR 21:04, 24 maj 2021


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Anetko, szukaj działki na Mazurach z przetargów gminnych. Ostatnio widziałam taką, która sprzedała się za 9.000 zł! (słownie: Dziewięć tysięcy złotych). Powierzchnia ok. 1000 m2. Wprawdzie kształt trójkątny, ale nie każdemu to przeszkadza. Może nie za 9.000 zł, ale na pewno można coś niedrogo znaleźć z takich przetargów. Tylko trzeba poświęcić duuuuużo czasu na szukanie. No ale marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba sobie spełniać.

Mnie mój szef od lat namawiał na kupno działki na Mazurach, sam ma taką. Ale ja chciałam gdzieś blisko Warszawy, żebym mogła dojechać w ciągu 1 godziny i taką znalazłam. Wprawdzie nie ma jeziora i charakter działki też nie taki sielski, wiejski jak chciałam, ale do lasu mam 20 minut piechotą. Jest też rzeka w odległości 0,5 km. Jeżdżąc po polskich wsiach doszłam do wniosku, że mało jest już takich starych wsi z klimatem. Teraz rolnicy mają fotowoltaikę, a nie wiejskie klimaty. No może na Podlasiu...
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Rojodziejowa 18:40, 27 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8272
A tu co słychać?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
HannaR 14:56, 28 maj 2022


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Na wsi dużo pracy, a efekt jakiś żałosny. Wszystkie rośliny jakie wsadziłam giną w tej przestrzeni. Za to chwasty rosną jak na drożdżach.



Na reszcie działki dominują chwasty. Pocieszające jest to, że wszystkie rośliny, które do tej pory wsadziłam żyją.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies