Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Westfalenpark Dortmund

Pokaż wątki Pokaż posty

Westfalenpark Dortmund

Anda 07:53, 30 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
antracyt napisał(a)
Ale fajne jest mieć taki park miejski
Podsunęłaś mi Ewo tymi zdjęciami pomysł na rozwiązanie zagwozdki nowego miejsca z różami. Dziękuję


Fajnie, ale ja już nie chciałabym mieszkać w dużym mieście.

To sie cieszę. Idę zaraz do Ciebie zobaczyć, czy coś więcej napisałaś na temat zagwozdki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:56, 30 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Martka napisał(a)


Mnie również te słoneczno-ogniste kompozycje zaskoczyły najbardziej Ale też piękna ta roślinność wodna, nawet jej nie znam.

Cieszę się także, że moja koncepcja "zawieszonej kostki" z cisa, którą z uporem maniaka próbuję tworzyć u siebie, ma tak znakomitą prekursorkę w Dortmundzie



Przepiękne rosarium, zaskakująco skomponowane, powtarzające się niby, ale też gubiące rytm, super! To miejsce trzeba koniecznie zobaczyć. Nie pomyślałabym, że Dortmund ma park z rozmachem, i to jakim Dzięki, Ewo, za świetną relację



Roślinność wodna egzotyczna, zimowana w specjalnych zbiornikach.
Wiszące kostki z cisa to mus
Tak, park duży i znany. Większość dużych miast ma jakiś park lub ogród botaniczny. Gdzieś ci mieszkańcy kamienic muszą chodzić na spacery

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:56, 30 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Gosiek33 napisał(a)



Tylko kilka ujęć zacytuję z tych najbardziej podobających mi się


Fantastycznie móc oglądać takie ogrody. Dziękuję






Cieszę sie bardzo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:57, 30 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
hankaandrus_44 napisał(a)



A mnie zadziwia ta hortensja pnąca. Czy to nie ona?


Tak, to ona. A dlaczego Cię zadziwia?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies