Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rozterki małego ogródka. Prośba o pomoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozterki małego ogródka. Prośba o pomoc.

anuska2507 21:43, 14 maj 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Edith15 napisał(a)
Dziękuję. Właśnie zastanawiam się nad drzewkami, ale nie wiem co sąsiadka na to, bo jednak korona za jakiś czas przejdzie na jej stronę, tam jest tylko 80 cm...

W ten pasek, gdzie teraz stoją jałowce, raczej niewiele zmieścisz. Wg mnie tu drzewa odpadają, bo za wąsko i za blisko ścieżki i wejścia do domu. I - tak jak piszesz - mogą przeszkadzać sąsiadom.
Wiśnię zaproponowałam tam, gdzie na planie masz narysowany klon kulisty i znak zapytania obok.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Edith15 09:01, 15 maj 2022

Dołączył: 29 kwi 2022
Posty: 13
Wiśnię wezmę pod uwagę. Chyba będzie mniejsza niż klon
Edith15 17:25, 07 maj 2023

Dołączył: 29 kwi 2022
Posty: 13
Witam. Minął rok, a ja dalej z rozterkami Forumowicze, mam dwie brzozy w moim mini ogródku, na dole próbowałam coś skomponować i wsadzić roślinki, które miałam w donicy. Niestety jak widać nie udało się. Proszę o podpowiedź co można tam fajnego wymyśleć? Jest to strona zachodnia, ale przez garaż miejsce jest zacienione. Dodam, że dalej są tuje i hortensje. Przesyłam kilka innych zdjęć z różnych części ogródka, może podpowiecie co można tam posadzić żeby było spójnie? Początkowo myślałam o takim misz maszu jak na ostatnim zdjęciu, ale nie wiem jak się za to zabrać.
Edith15 17:30, 07 maj 2023

Dołączył: 29 kwi 2022
Posty: 13
Witam. Minął rok, a ja dalej z rozterkami. Forumowicze, mam dwie brzozy w moim mini ogródku, na dole próbowałam coś skomponować i wsadzić roślinki, które miałam w donicy. Niestety jak widać nie udało się. Proszę o podpowiedź co można tam fajnego wymyśleć? Jest to strona zachodnia, ale przez garaż miejsce jest zacienione. Dodam, że dalej są tuje i hortensje. Przesyłam kilka innych zdjęć z różnych części ogródka, może podpowiecie co można tam posadzić żeby było spójnie? Początkowo myślałam o takim misz maszu jak na ostatnim zdjęciu, ale nie wiem jak się za to zabrać.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies