Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich urodzinowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich urodzinowo

Krysia77 13:51, 24 lip 2022

Dołączył: 17 lip 2022
Posty: 5
Witam serdecznie wszystkich miłośników ogrodów.
Dzisiaj z okazji moich urodzin, postanowiłam dołączyć do Waszego zacnego grona. Mam na imię Krysia i pewnie jak każdy z nas Was marzy mi się piękny ogród. Od 1,5 roku mieszkam w domu jednorodzinnych z mężem oraz trójką dzieci 6-letnimi bliźniakami oraz 8-letnią córcią. Zawsze marzyłam o pięknym ogrodzie, po którym będę mogła spacerować i podziwiać efekty swojej pracy, ciężkiej pracy. Nadszedł czas, że mogę zrealizować swoje marzenie o ogrodzie. Dom znajduje się na 30 arowej działce z sadem. W zeszłym roku razem z mężem wysielismy 900 m2 trawnika, wytyczyliśmy jakieś tam rabaty, które wysadziłam trawami ozdobnymi oraz bylinami. W tym roku postanowiłam dokończyć nasadzenia. Niektóre rabaty w większości są wysadzone, na niektórych są pewne braki. Ale im więcej przeglądam waszych realizacji oraz jakiś pomysłów z internetu, tym mniej podoba mi się mój ogród. Widzę, że można by było poczynić pewne ulepszenie a pewne wybory jakich do tej pory dokonałam nie przekonują mnie w 100 %. Dlatego liczę na Was, że dzięki waszemu doświadczeniu będzie naprawdę super. Dlatego pytanie do Was kochani, czy znajdą się osoby które chętnie podzielą swoją cenną wiedzą i spostrzeżeniami żeby pomóc mi uzyskać porządny efekt. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli
Gardenarium 07:27, 28 lip 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Krysiu, aby prowadzić swój wątek ogrodowy wymagane jest założenie go w dziale albo "Nasze ogrody" albo "Projektowanie ogrodów".
Napisałać w "powitaniach" więć witam Cię serdecznie.

I czekam na wątek. Inspiracji masz tutaj mnóstwo, wystarczy pochodzić po naszych ogrodach, na pewno zdecydujesz się na jakiś styl, który się spodoba. Załączysz zdjęcia swojej działki itd.. Warto też popisać w innych wątkach, wtedy prędzej ktoś do Ciebie zajrzy również.
Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:28, 28 lip 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nowy wątek zakładasz tutaj https://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krysia77 09:13, 28 lip 2022

Dołączył: 17 lip 2022
Posty: 5
Dziękuję serdecznie.
Dużo tutaj podpatrzyłam u innych, jest mnóstwo ciekawych inspiracji, może i dla mnie się uda. Pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies