Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

yolka 12:40, 04 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wyjazd w Bieszczady zawsze jest udany, nad wierszem się zamyśliłam, piękny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 18:31, 05 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kryyśśśka ale zazdroszczę wyprawy w Bieszczady... kiedyś i ja tam pojadę, w październiku na kolory jesieni... boszesz ile tam wspomnień - pola namiotowe za złotówkę, mycie w potoku i drewniane wychodki z widokiem na góry, i te widoki , i noce spędzone w knajpach, i poranki na schodach sklepu Społem z bułką i jogurtem , i śpiewy przy gitarze, posiedzenia przy świecach, przy piwie, z fantastycznymi wędrowcami.. ehh to były klimaty
____________________
Z Pszenicznej...
GorAna 18:37, 05 wrz 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Nie ma to jak "deszcz w Cisnej"
Zapomniałam dodać, że ogród z hortensjami cudny
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ren133 20:19, 05 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Fajna wycieczka ... i ten reset od wszystkiego zazdroszczę ... u mnie urwanie d.y w pracy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Krys 20:56, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Eh....te Bieszczady
Ślicznie tam nawet przy pochmurnej pogodzie...

Pogoda była śliczna w piatek i sobotę,w niedzielę troche zaczeło padać ale krótko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:57, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
yolka napisał(a)
Wyjazd w Bieszczady zawsze jest udany, nad wierszem się zamyśliłam, piękny


Pierwszy raz tam byłam i musze !!jeszcze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:05, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Kryyśśśka ale zazdroszczę wyprawy w Bieszczady... kiedyś i ja tam pojadę, w październiku na kolory jesieni... boszesz ile tam wspomnień - pola namiotowe za złotówkę, mycie w potoku i drewniane wychodki z widokiem na góry, i te widoki , i noce spędzone w knajpach, i poranki na schodach sklepu Społem z bułką i jogurtem , i śpiewy przy gitarze, posiedzenia przy świecach, przy piwie, z fantastycznymi wędrowcami.. ehh to były klimaty


Agata jesteś niemożliwa wycieczka była super,ekipa w róznym wieku ,ale superowa,nikt za kołnierz nie wylewał,zdyscyplinowana,rozśpiewana, skecze i przebieranki też były,motyw przewodni w tym roku raz na ludowo
Tu spaliśmy,otoczenie ogrodowiskowe



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:07, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
GorAna napisał(a)
Nie ma to jak "deszcz w Cisnej"
Zapomniałam dodać, że ogród z hortensjami cudny
Pozdrawiam


Aniu deszcz tylko troche w niedziele,akurat byliśmy nad Zalewem Solińskim,ale w niczym nam nie przeszkadzał

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:15, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Fajna wycieczka ... i ten reset od wszystkiego zazdroszczę ... u mnie urwanie d.y w pracy


Renia warto było w koncu po to mam urlop,reset super W Bieszczady jeszcze pojadę własnie na te kolory

I takie ozdoby recznie robione ze szkła ogladaliśmy



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ania1110d 21:44, 05 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Krysiu szkoda że dopiero teraz tu trafiłam Czytam że nie dawno byłaś w Bieszczadach a przyznaję że jest tu bardzo pięknie o każdej porze roku a wiem to bo mieszkam tu od dzieciństwa
Mówi się że " w Bieszczady się jedzie tylko raz a potem to już wraca " wiec życzę Ci następnego wyjazdu nawet jesienią oczywiście zapraszam do siebie na kawkę i spacerek...miło będzie poznać ogrodniczkę z naszego wspaniałego forum

A teraz czas na spacerek po Twoim "Hirutkowym raju "
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies