Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Pakowanie prezentów, inspiracje, tutoriale

Pokaż wątki Pokaż posty

Pakowanie prezentów, inspiracje, tutoriale

Martek 00:09, 02 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Teraz coś o strusim ))))))))))))Ta wydmuszka nie daje się urabiać jak zwykłe jajo więc tradycyjne skrobanki - kraszanki nie wchodzą w grę .Jedną z metod jest użycie farb .Można malować zwyczajnie lub bardziej misternie stawiając kropeczkę obok kropeczki w "dołeczkach"wydmuszki uzyskując wymyślony wcześniej wzór
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 09:50, 02 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
I tyle?

Łatwe - dzięki Marto
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bea 18:05, 02 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Martek napisał(a)

A jak takie jajooo zrobić?
A z tamtego to chyba zaraz wykluje się struś - mogę zostać jego wujkiem?

Wiaterek pozwolisz,że ja będę chwilę rzeczniczką Bea ?
Proszę przygotować wydmuszkę jaj kaczego,gęsiego są mocniejsze niż kurze,serwetkę z ładnym nadrukiem i klej .Nie taki biurowy ,ale też można najlepszy jest do dekupażu .Może niektórych odstraszyć cena dlatego ja proponuję świetnie nadający się do takich rzeczy klej za około 2 zł "Magic"w tubce
Serwetka ma kilka warstw należy delikatnie odłączyć listek z nadrukiem od pozostałych.Następnie przykładamy do wydmuszki naszą dekorację .Jeśli wiemy ile serwetki będzie nam zostawać można od razu to uciąć pozostałość przyklejamy do skorupki .
Można wycinać tylko poszczególne elementy np,kwiaty i przyklejać na pomalowane jajo


I jeszcze trzeba na koniec pomalować odpowiednim lakierem.

Dziękuję rzecznikowi.
____________________
Beata W miniformacie
Malwina25 09:36, 27 lis 2015

Dołączył: 27 lis 2015
Posty: 1
Wystarczy zwykła tasiemka, najlepiej satynowa, żeby nadać piękny wygląd pakowanemu prezentowi Uwielbiam bordowe - idealne na Święta
kaskak 18:58, 15 lip 2018

Dołączył: 25 kwi 2018
Posty: 9
Ja prezenty pakuje w[reklama] ponieważ nie jestem dobra w pakowaniu a to bezpieczna opcja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies