Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Trawy ozdobne

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawy ozdobne

Matka 15:17, 23 gru 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mariusz_Surowinski napisał(a)


Wymienię trawy ozdobne te które Wam sie przejadły, są za duże, zbędne itp.


i co zrobisz z tą ilością traw?ogród zapewne masz już obsadzony!

a dlaczego kochasz te trawy tak bardzo?się tak wczoraj zastanawiałammoże to głupio brzmi, ale dlaczego właściwie?ja powoli się do nich przekonuję dopiero, kto wie?może i ja je tak bardzo polubię, bo zanim nie znałam Ogrodowiska to trawy były dla mnie jakoś ... nieobecne w ogrodzie!i nieporządane raczej



Zrobie z nich kolejne sadzonki dla kolejnych chętntch


oooo, to może i ja się kiedyś załapię
____________________
U Matki
Jagna 14:39, 25 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Mariusz_Surowinski napisał(a)


Wymienię trawy ozdobne te które Wam sie przejadły, są za duże, zbędne itp.


i co zrobisz z tą ilością traw?ogród zapewne masz już obsadzony!

a dlaczego kochasz te trawy tak bardzo?się tak wczoraj zastanawiałammoże to głupio brzmi, ale dlaczego właściwie?ja powoli się do nich przekonuję dopiero, kto wie?może i ja je tak bardzo polubię, bo zanim nie znałam Ogrodowiska to trawy były dla mnie jakoś ... nieobecne w ogrodzie!i nieporządane raczej



Zrobie z nich kolejne sadzonki dla kolejnych chętntch


To ja juz jestem chetna
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
monteverde 01:47, 27 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a mnie interesuje kiedy będziesz w Olsztynie i może na któryś w Starym Polu?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mariusz_Suro... 11:22, 27 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Olsztyn - wiosną byłem 1 - 3 maja, a w 2012 to się okaże. Nie sprawdzałem jeszcze terminarza... Jak coś wiesz to daj znać. Stare Pole to impreza ODR-owa. Z całym szacunkiem dla wsi ale moje rośliny są raczej dla mieszkańców większych miast i okolic. Wieś jest konserwatywna i na trawy patrzy nieufnie Więc jak nie będę miał innego wyboru to przyjadę...
____________________
Mariusz
popcorn 15:13, 03 sty 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mam mnóstwo mozgi trzcinowatej - ale tej pewnie nie chcesz, Mariuszu

Inne trawy maluteńkie..

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mariusz_Suro... 16:18, 03 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Interesuje mnie taka bardzo biała. Ma ją np. Ogród Botaniczny we Wrocławiu. Czy ona jest Picta czy inna to nie wiem ale jest bardzo ładna.
____________________
Mariusz
popcorn 18:13, 03 sty 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moja jest zwykła. Białego średnio duzo, trochę różowego i reszta zielona..nie jest brzydka, ale strasznie się rozrasta i zagłusza wszystko wokół..
No trudno pewnie sąsiadom rozdam..
____________________
Mój nowy ogródek
monteverde 00:50, 04 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Olsztyn - wiosną byłem 1 - 3 maja, a w 2012 to się okaże. Nie sprawdzałem jeszcze terminarza... Jak coś wiesz to daj znać. Stare Pole to impreza ODR-owa. Z całym szacunkiem dla wsi ale moje rośliny są raczej dla mieszkańców większych miast i okolic. Wieś jest konserwatywna i na trawy patrzy nieufnie Więc jak nie będę miał innego wyboru to przyjadę...


oj uważaj bo stracisz, tam przyjeżdża Elbląg , Malbork, Nowy Dwór Gd., Gdańsk i wiele innych, to nie jest tylko rolniczy spęd
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
annawu 07:54, 04 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
monteverde napisał(a)

Olsztyn - wiosną byłem 1 - 3 maja, a w 2012 to się okaże. Nie sprawdzałem jeszcze terminarza... Jak coś wiesz to daj znać. Stare Pole to impreza ODR-owa. Z całym szacunkiem dla wsi ale moje rośliny są raczej dla mieszkańców większych miast i okolic. Wieś jest konserwatywna i na trawy patrzy nieufnie Więc jak nie będę miał innego wyboru to przyjadę...


oj uważaj bo stracisz, tam przyjeżdża Elbląg , Malbork, Nowy Dwór Gd., Gdańsk i wiele innych, to nie jest tylko rolniczy spęd



Kwidzyniaki, też tej imprezy nie omijają a przy okazji byłaby okazja do spotkania i zapoznania.
____________________
Ania - W gródku Ani
Mariusz_Suro... 16:47, 04 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Nie mówię zdecydowanie "nie" Moja pasja to nie tylko trawy ale i architektura. A tam do kilku zamków krzyżackich blisko Za kilka dni usiądę do planu wyjazdów i poinformuje gdzie i kiedy będę.
Pierwszy wyjazd to Poznań - ostatni weekend lutego, następnie drugi weekend marca - Rzeszów.
____________________
Mariusz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies