Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Trawy ozdobne

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawy ozdobne

Mariusz_Suro... 10:55, 21 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Wymienię trawy ozdobne te które Wam sie przejadły, są za duże, zbędne itp. na sadzonki w doniczkach, które Was interesują. Miejsce - kiermasze targi i ogrodnicze. Zazwyczaj wracając mam miejsce Będę na pewno w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Olsztynie, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Lublinie...
____________________
Mariusz
Pszczelarnia 12:34, 21 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mariusz a będziesz się widział z Tomaszem Grochowskim? Daj znać kiedy będziesz w okolicy południowego - zachodu Polski.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mariusz_Suro... 13:34, 21 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Pewnie, że będę Z raz w miesiącu się widujemy, no może trochę rzadziej - bo zdarza się że jak ja jestem to jego w szkółce nie ma
____________________
Mariusz
Mariusz_Suro... 13:39, 21 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Pszczelarnia napisał(a)
Mariusz a będziesz się widział z Tomaszem Grochowskim? Daj znać kiedy będziesz w okolicy południowego - zachodu Polski.


Ewa, wejdź do sklepu i zaznacz, że chcesz dostawać nasz biuletyn. Bedzie co miesiąc wysyłany począwszy od marca a w nim będzie aktualna lista miejsc gdzie się wybieram. Tak będzie łatwiej bo wiosną to moge zapomnieć. Co tydzień jestem w innym krańcu Polski i niekiedy nie pamietam jak się nazywam
____________________
Mariusz
Joku 19:37, 21 gru 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Mariusz, wspomniałeś o Gdańsku. Będziesz może na wiosennym kiermaszu w Renku - Barniewicach?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mariusz_Suro... 19:48, 21 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Tak, choć rezerwacji jeszcze nie zrobiłem.
____________________
Mariusz
Matka 08:45, 23 gru 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Wymienię trawy ozdobne te które Wam sie przejadły, są za duże, zbędne itp.


i co zrobisz z tą ilością traw?ogród zapewne masz już obsadzony!

a dlaczego kochasz te trawy tak bardzo?się tak wczoraj zastanawiałammoże to głupio brzmi, ale dlaczego właściwie?ja powoli się do nich przekonuję dopiero, kto wie?może i ja je tak bardzo polubię, bo zanim nie znałam Ogrodowiska to trawy były dla mnie jakoś ... nieobecne w ogrodzie!i nieporządane raczej
____________________
U Matki
Pszczelarnia 09:12, 23 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogdo! Pozwól, że ja też powiem, bo kocham trawy!

Trawy szumią, dają ogrodowi muzykę i elastyczność, lekkość, nawiązują do krajobrazu, pięknie się przebarwiają, są niekłopotliwe (wymagania glebowe), wytrzymują okresowo niedobór wody, a zimą zdobią ogród. Coż więcej!?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mariusz_Suro... 10:16, 23 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Bogda napisał(a)

Wymienię trawy ozdobne te które Wam sie przejadły, są za duże, zbędne itp.


i co zrobisz z tą ilością traw?ogród zapewne masz już obsadzony!

a dlaczego kochasz te trawy tak bardzo?się tak wczoraj zastanawiałammoże to głupio brzmi, ale dlaczego właściwie?ja powoli się do nich przekonuję dopiero, kto wie?może i ja je tak bardzo polubię, bo zanim nie znałam Ogrodowiska to trawy były dla mnie jakoś ... nieobecne w ogrodzie!i nieporządane raczej



Zrobie z nich kolejne sadzonki dla kolejnych chętntch
____________________
Mariusz
Mariusz_Suro... 10:22, 23 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Pszczelarnia napisał(a)
Bogdo! Pozwól, że ja też powiem, bo kocham trawy!

Trawy szumią, dają ogrodowi muzykę i elastyczność, lekkość, nawiązują do krajobrazu, pięknie się przebarwiają, są niekłopotliwe (wymagania glebowe), wytrzymują okresowo niedobór wody, a zimą zdobią ogród. Coż więcej!?


Trawy sa zmienne, to w nich mnie urzeka.
Każdy na otoczenie w którym sie dobrze czuje. Ja lubię naturalizm a trawy w taki nastrój idealnie sie wpisują. Nie umniejszam piekna innych roślin - zachwycają mnie np. ogrody francuskie ale w nich żyć bym nie chciał To dla mnie dzieła sztuki do oglądania
____________________
Mariusz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies