Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Floriada 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Floriada 2012

Haneczka 00:28, 01 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Kółka z mat kokosowych wokół młodych drzewek są nie tylko ozdobą,ale też zatrzymują wilgoć w greckim upale.
Kółka olimpijskie z młodych oliwek.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 01:04, 01 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125

Poznawanie świata może być bardzo przyjemne.
Ogród z roślinami miododajnymi.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 01:28, 01 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125

Chętni mogą dostać specjalny czytnik i znależć wszystkie rośliny miododajne w ogrodzie.Jeśli jesteś spostrzegawczy nagroda czeka przy wyjściu.

Tak wygląda ul ,z głośników dochodzi brzęczenie pszczół ,mam wrażenie,że jestem w środku..
Czy wiecie ile kwiatów musi odwiedzić pszczoła żeby wyprodukować litr miodu?Przy wyjściu Mikołaj dostał nagrodę - torebkę nasion roślin miododajnych.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
monteverde 01:34, 01 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
no fajnie a czy jest tam ogród polski? ja zatrzymuję wilgoć pod drzewami za pomocą gazety codziennej i skoszonej trawy i chwasty nie rosną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Haneczka 03:18, 01 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Jak już pisałam,niestety nie ma i nie mam pojęcia dlaczego.Chętnie usłyszałabym odpowiedź,może nas nie zaproszono?Twój sposób na ochronę przed wysychaniem gleby jest bardzo interesujący.Ćwiczę z trawą na końcu ogrodu w" buszu",ale chwasty przerastają,Takie wredne,z którymi walczę już długo,zakończone białą "marchewką"na cienkich korzonkach i głęboko wrastające.Nie wiem co to.Nie próbowałam z gazetą.Pozdro
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
popcorn 13:36, 01 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piekna relacja! Dzieki! Moze kiedys uda mi sie pojechac Wyglada na to ze moja corka by sie tam nawet nie nudzila

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Haneczka 22:43, 03 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Zależy ile córka ma lat, ale dla każdego było coś fajnego.Prosta zabawa wzbudzała wiele radości.Rodzice pomagali maluchom kręcić kołem i opuszczać taką dużą "armatę" do wody żeby w rurę nabrać jak najwięcej i wylać na drugą stronę.Starsze dzieci, które radziły sobie same "pozwalały" rodzicom wypić kawę w pięknym otoczeniu z widokiem na muszlę koncertową.
Dzieci mogły też grać w gry edukacyjne i "wykonywać" prace polowe.
Można też znależć się w bajkowym świecie.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 22:58, 03 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125

W ciągu jednego dnia nie da się obejrzeć wszystkiego,ale i tak była to niezapomniana wyprawa.Każdy zobaczy tam coś innego.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 15:38, 06 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Właśnie obejrzałam piękne zdjęcia z angielskiej wystawy i gołym okiem widać, że mają one zupełnie inny charakter.Nie ośmielę się porównywać, przeżycia są podobne.
Powoli zbliżamy się do wyciągu,a po drodze takie rabaty.Teraz są już inne nasadzenia w tym miejscu,trafiliśmy na koniec tulipanów.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 16:24, 06 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies