Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Floriada 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Floriada 2012

Joku 11:31, 29 sty 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Masz na myśli Danusiu jakiś zorganizowany wyjazd, czy szukasz noclegu?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
badara 11:23, 30 sty 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Gardenarium napisał(a)
Jeśli znajdziecie jakąś fajną ofertę wyjazdową dajcie znać. Miałam jechać w połowie maja ale Chelsea i za dużo wyjazdów, Poważnie rozważam lipiec-sierpień, najchętniej na 3 dni.


Danusiu ,w internecie jest dużo ofert,wystarczy w google wpisać Floriada 2012,ja osobiście wybrałam taką blisko mnie i wyjazd z Katowic,chyba Proeko też ma w ofercie
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Gardenarium 15:48, 19 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wiem, czekam na ofertę poprawioną, zamiast Kaukenhof żeby było coś innego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Haneczka 08:10, 11 maj 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Byłam na początku maja.Dojazd bardzo łatwy.Autostradą z Poznania na miejsce.Nareszcie!Bilety można kupić przez Rabobank z rabatem i wtedy koszt 22 euro /w tym przejazd kolejką.Parking /10 euro/ ogromny na 6 tys.samochodów osobowych, 240 autokarów,karawany i tylko 3 tys.rowerów okazał się zbyt mały,bo Holendrzy kochają rowery i zdrowy tryb życia.Jak można znależć tam swój rower?Z parkingu autobusy wożą gości na wystawę.Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.Na miejscu można wypożyczyć wózek inwalidzki,najlepiej zarezerwować go wcześniej.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 08:44, 11 maj 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Budynek główny widoczny z autostrady i przejście nad autostradą na tereny wystawowe.Wśród wystawców takie kraje ,jak Czechy,Słowacja,Boliwia.Korea,Filipiny,Izrael,Boliwia,Bhutan,Tajlandia,Meksyk,Turcja ,Bangladesz,Tunezja,Jemen itd.Polski nie ma! Dlaczego nie?Szkoda,bo mamy co pokazać. W takich gigantycznych "kaloszkach"rozpoczynamy zwiedzanie.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Haneczka 22:32, 11 maj 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Wejście.W wielkich donicach posadzono krzewy i drzewka.Zauważyłam magnolie i hibiskusy podsadzone wiosennymi cebulowymi
Przed każdą rabatą jest tablica z nazwami roślin,którymi ją obsadzono. W głębi pólkolisty pawilon,który trzeba koniecznie odwiedzić i obejrzeć interesującą prezentację .
Ładne? To już prawie koniec tulipanów i niektóre są troszkę nadgryzione zębem czasu.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Sebek 10:16, 12 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Baaardzo mi się podoba - duży rozmach jest na pewno.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Haneczka 01:00, 13 maj 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 125
Sebku,chcesz jeszcze?Bałam się,że nikogo nie zainteresuję.Specjalnie dla Ciebie ogród bambusowy
i meksykański,w którym mogłabym spędzić wieczne wakacje.Skamielina z drewna , podobna do agatu na rabacie.
Te kolczaste to może niekoniecznie.
____________________
Anna Wielka improwizacja dla wnuka
Sebek 13:25, 13 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak masz to poproszę jeszcze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 13:35, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Haneczka napisał(a)
Byłam na początku maja.Dojazd bardzo łatwy.Autostradą z Poznania na miejsce.Nareszcie!Bilety można kupić przez Rabobank z rabatem i wtedy koszt 22 euro /w tym przejazd kolejką.Parking /10 euro/ ogromny na 6 tys.samochodów osobowych, 240 autokarów,karawany i tylko 3 tys.rowerów okazał się zbyt mały,bo Holendrzy kochają rowery i zdrowy tryb życia.Jak można znależć tam swój rower?Z parkingu autobusy wożą gości na wystawę.Wszystko zorganizowane perfekcyjnie.Na miejscu można wypożyczyć wózek inwalidzki,najlepiej zarezerwować go wcześniej.

Haneczka to ja mam nadzieję dojechać na rowerze do końca wystawy powinnam zdążyć ?))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies