Gdzie jesteś » Forum » Natura » Poznajemy ptaki

Pokaż wątki Pokaż posty

Poznajemy ptaki

Gosiek33 10:44, 13 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
łuskanie słonecznika


Jak zaczynają pokazywać się zięby a potem liczę na trznadle i inne łuszczaki to rozprawią się z prosem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
brydziasia 14:56, 13 sty 2018

Dołączył: 28 mar 2016
Posty: 139
Gosiek33 napisał(a)
A gdzie karmnik? Skąd mają ziarna w dziobach?


Karmniki wiszą pod dachem (mamy 3 takie stołówki) i teoretycznie służą małym ptakom, dla sójek, dziecioła i sierpówek zostawiam na parapetach(są głęboko osadzone, wiatr nie zwiewa ziarna) z czego i tak korzystają wszystkie jak widać
Mary 17:18, 14 sty 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
anka_ napisał(a)
Proporcję podaja wagową a proso lekkie.
Moje ptaszory gotowych mieszanek nie chciały jeść. Kupuję ziarna na targu i sama mieszam. U mnie idzie słonecznik czarny, proso i łupana kukurydza.

Dzięki Aniu. Teraz rozumiem, czemu tego prosa tak dużo.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
SlonecznyOgrod 12:04, 30 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
maria_kalinowska napisał(a)
Zachęcona opowieścią Bogdzi o Jej przygodzie z czarną kanią, ja opiszę Wam moją przygodę z pliszką górską (...)




To jest WILGA samica.

(Cały tekst znajduje się tutaj to nie pliszka )
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
majster45 20:25, 22 paź 2023

Dołączył: 22 paź 2023
Posty: 4
Pościel jest niezwykle ważna dla naszego snu. Może byc wykonana z różnych materiałów. Wybierając materac ważne jest, aby wybrać materac odpowiedni dla naszych preferencji, czy to twardy mięki, piankowy itp. Sam korzystam z tej strony https://4sleepy.pl/kategoria/Dla-Hoteli/posciel-hotelowa/. Znajdą się tam także informacje o prześcieradłach jak i rozmiarach.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies