Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - marzenie do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - marzenie do spełnienia

Sebek 16:51, 04 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj

Front zasługuje na coś fajniejszego niż sosna, chyba, że będziesz ją formować na jakiś bonsai.

Żywopłotu może nie ciągnij aż do podjazdu - albo zrób jakiś ekran z cisa chociaż w tym miejscu - co by trochę odmienić

żywopłot wcale nie musi być tak szeroki jak piszesz - zobacz na pierwsze zdjęcie - to brabanty
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1399-zywoploty-strzyzone-iglaste-inne-niz-cis
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
magda_z 18:10, 04 mar 2012


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 19
Cześć Sebek
Jak sadziłam sosne to wydawał mi się rewelacyjny pomysł, ale gdy wlazłam na ogrodowisko i zobaczyłam wasze pięęękne ogrody to pomysł zrobił się średni
Jak już wymyślę co i gdzie ma rosnąć (co w moim wydaniu trudne zadanie) to ją chyba przesadzę...

Woow jaki piękny ten żywopłot z brabanta Na starość też się takiego doczekam hehehe... mam nadzieję

A w tej chwili siedzę i gryzmolę linię trawnika rabaty i nic mi się nie podoba buuu Nie znam się, ot co !
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1582-ogrod-marzenie-do-spelnienia
Sebek 23:07, 04 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Inspiruj sie ogrodami - pozwiedzaj wizytówki ogrodów.

A taki żywopłot w ciągu 4 - 5 lat doczekasz spokojnie sadząc np. metrowe sadzonki - tylko ciąć, podlewać, nawozić i tak w kółko
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 23:13, 04 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek to dobry pomysł, najpier pooglądaj wizytówki ogrodów i projekty Danusi na Gardenarium.pl i wybierz styl jaki Ci pasuje, podpatruj i zapisuj rośliny
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AniaDS 23:14, 04 mar 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ło... ależ ten ogród ma potencjał, ile przestrzeni .
Już czuję, że będzie co podziwiać.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
zawitka 17:51, 19 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Też trzymam kciuki bo fajna robota planować od początku .Bedzie dobrze pomalutku do przoduPozdrawiam gorąco i będę zaglądać .Tu się dużo nauczysz
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies