Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt Rabaty narożnej-POMOCY

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt Rabaty narożnej-POMOCY

Aniolek77 10:49, 23 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 18
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1654-problem-z-rabata-narozna
Taki wątek został przeze mnie założony.Jakoświeżynka jeszcze nie za bardzo poruszam się po tym forum,a le z Waszą pomocą mam nadzieję będzie OK

Założyłam ten wątek w "Naszych Ogrodach", ale szybko zreflektowałam się, że tam się już "chwali"swoimi ogrodami, a u mnie przecież PUSTYNIA.........
Dlatego też przeklejam to, co zawarłam w postach "Naszych Ogrodów" i jeszcze raz pięknie proszę o pomoc.
Przeglądałam kilkadziesiąt Waszych ogrodów-szczególnie Danusi (tu , to wogóle szczęki nie potrafiłam podnieść przez trzy dni i wiem, że jak nie wygram w totka nie ma szans na takie cacuszko, chyba, że znajdę "bogatego sponsora"?.....oczywiście to żart-dobrze,że mój małżonek nie zagląda do tych postów.Poza tym bardzo podoba mi się ogród, baaaaaaaa...już same rysunki Michaela-talent, aż wstyd,że człowiek nie ma takich talentów, dlatego tez pięknie się uśmiecham o poglądowe rysunki.
Wpadł mi w oko ogród Coli-szczerze mówiąc bardzo podobny mamy układ domku i chyba działki też,tylko strony inne.Ja mam wejście do domu od południa,taras od północy.Ponieważ większość projektów jest na opak, trudno mi dobrać rośliny na front na palące słońce-tam upał od południa, praktycznie do samego wieczora.
Będę wdzięczna za pomoc jak nie wiem co!

Teraz przekleję pare zdjęć:
Zdjęcia z 2008 jak się wprowadziliśmy.Drzewka juz trochę podrosły, a są to:tuje Smaragd,Ivonne,żywotnik zachodni nieregularnie.Teraz wygląda to trochę inaczej,bo w 2011 zrobiliśmy opaskę z kostki Piccola Libet w kolorze beż oraz kasztan na obrzeżach oraz mix na podjeździe.W weckend zrobię zdjęcia aktualnego stanu rzeczy i postaram się wkleić jak najszybciej.
Mam narożną rabatę od drogi, którą chciałabym jakoś ładnie wyeksponować.Nie chcę się odgradzać póki co od drogi, jest to raczej dojazdowa polna droga jak na razie, ludziki chodzą tamtędy do lasu na spacerki.I tez troszkę podpatruja i zaglądają, więc chciałabym żeby była to rabata interesująca cały rok.
Jest to dość duża rabata w najdłuższym miejscu ok.10m/2,5m szer.zwężająca się do płotu (ale jak trzeba mogę spokojnie poszerzyć-spodobał mi się pomysł zarysu rabat u Coli)
.


zdjęcie lewej strony

zdjęcie prawej strony





widok z okna kuchni na drogę i na tę rabatę (torowisko w tej chwili likwidują)

Pomożecie?
Aniolek77 11:15, 23 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 18
Kochani, a jak dodać swój Avatar?
kaisog1 11:19, 23 mar 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

W Mój profil masz funkcję Wgraj zdjęcie. Tam dodajesz zdjęcie do Avatara
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Agnes 11:23, 23 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
Witaj Aniołku
W prawym górnym rogu masz Mój profil. Wchodzisz w niego i naciskasz wgraj zdjęcie a potem już tylko wyślij ...Powodzenia
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Agnes 11:24, 23 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
O widzę że Gosia była szybsza
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Aniolek77 14:07, 23 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 18
Ale jesteście dziewczyny szybkie .
Dziękuję
Aniolek77 14:11, 23 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 18
i co i nic...
a może dlatego, że blokady w pracy???
Aniolek77 14:15, 23 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 18
Ale fajnie pracuję co? ale przecież dzisiaj to już prawie weekend
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies