Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Parasol ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Parasol ogrodowy

KAMILNOWICKI 18:10, 18 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Gardenarium 18:10, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znajdź paragon gdzie kupiłeś parasol i albo reklamuj, albo pytaj skąd od jakiego producenta. My nie mamy takich informacji, skąd mamy to wiedzieć?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KAMILNOWICKI 18:10, 18 maj 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Jak można reklamować uszkodzenie mechanicne. Zapytałem o sklep z częściami zamiennymi czy takowy istnieje. Może ktoś juz temat przerabiał
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Gardenarium 18:10, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Są osoby co tak robią, ja w każdym razie tak nie robię. Ale żeby wiedzieć co wymienić trzeba znać typ parasola, jego producenta, o ile wiem parasoli jak grzybów w lesie a części nie są takie same. Dlatego skontaktuj się ze sprzedawcą a nie czekaj na cud, że oto akurat ktoś na Ogrodowisku miał taki sam parasol i mu się złamał. Jak widzisz ja tylko tutaj zaglądam.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jantalary 18:07, 30 gru 2016

Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1
Ja tez posiadam parasol w ogrodzie i bardzo mi sie sprawdzil. Kupilem go pod Zgierzem bezposrednio u producenta- polska firma. Mam go juz 2 lata i nic mu nie dolega.
ogrodniczkaa 16:43, 27 lip 2017

Dołączył: 27 lip 2017
Posty: 1
Kup lepiej coś bardziej trwałego. Ja kupiłam parasol ogrodowy na wysięgniku w ubiegłym roku i nadal wygląda jak nowy. Nie wiem, co temu zrobiłeś, że się złamał. Wydaje mi się, że na to nie ma już rady i po prostu musisz wybrać nowy.
nikoletta 16:18, 13 lis 2017

Dołączył: 13 lis 2017
Posty: 1
Ja mam i altankę i parasol. Jasne, że się przydaje, szczególnie jak chce się posiedzieć na trawce przy słońcu- super sprawa. [reklama] Świetnie się sprawuje, mam już go któryś sezon z kolei i jestem zadowolona.
kk001 18:16, 26 sie 2018

Dołączył: 17 sie 2018
Posty: 2
Na ogrodzie polecam []markizy koszowe, które w zupełności tobie wystarczą. Dają cień na całą przestrzeń a nie jak parasol-tylko na część
kanoniak 14:51, 26 mar 2020

Dołączył: 16 kwi 2019
Posty: 2
A moim zdaniem taki dodatkowy parasol mógłby się przydać. Są stoły ogrodowe, które mają na środku specjalny otwór specjalnie w tym celu.
I jak się ma taki zestaw, to można swobodnie ustawić garden party gdzie się żywnie podoba, a niekoniecznie gnieździć się w za małej altanie... Tylko żeby ten parasol ogrodowy był wystarczająco duży, inaczej trzeba by rozdawać mniejsze parasolki gościom albo mocować je do pojedynczych krzeseł
dachotek 11:01, 27 gru 2020

Dołączył: 26 gru 2020
Posty: 3
mysle ze lepsze od paralone jednak bedzie altanka z dachem nie koniecznie zapykanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies