Gdzie jesteś » Forum » Natura » Ogrodowa fauna

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa fauna

marek_2 11:47, 18 maj 2018

Dołączył: 18 maj 2018
Posty: 18
Mój ogród rok temu zaczęły odwiedzać sarny i dziki bo obok jest spore pole kukurydzy a ogród mam otwarty. W końcu od strony pola dałem siatkę ogrodową [] i problem niechcianych gości jak na razie zniknął
Anico 09:10, 04 lip 2018


Dołączył: 04 sie 2017
Posty: 60
Ale zimą może wrócić jak będą szukały jedzenia, u mnie siatkę rozniosły taką leśną. Poza tym ja mam problem z myszami, a dokładniej nornicami. Co jedną wspólnie z kotem upolujemy to się dwie na jej miejsce sprowadzi.
____________________
wiciokrzew przewiercień
AgaCzek 11:59, 05 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Dla niektórych gości- ogród to jeszcze za mało - ostatnio nasi goście trochę przegięli. Nie przeszkadzały im nawet chwilowe krzyki 2 miesięcznego dzieciątka.

____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Urszulka 15:47, 24 wrz 2018


Dołączył: 21 kwi 2017
Posty: 77
Pozwolę sobie odświeżyć watek


Stali goście naszych ogrodów

A to Dziwo najpierw skoczyło na mnie, potem zostało złapane do słoika (czyli tego co było akurat najbliżej), ponieważ nie wykazało się refleksem i szybkością, zostało obejrzane, obfotografowane i sfilmowane, potem wypuszczone na wolność. Coraz częstsze u nas, zobaczymy jak się im podlaska zima spodoba
____________________
Ulla
antracyt 11:11, 31 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Czy ktoś się orientuje kto się "wybudował" w moim ogrodzie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 19:28, 18 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
monteverde napisał(a)
Badara ty im dajesz kopulować,a ja je niszczę, składają jaja na liliach i je obżerają,paskudne robactwo))) po lewej stronie masz zjedzony listek,nie mam takiego zdjęcia co widać,że żerują)



One nie lubią zapachu mięty, czasami wtykam pogniecione listki mięty w lilie i to je odstrasza na chwilę, pewnie lepszy był by jakiś oprysk z mięty.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies