Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Agam do poprawki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Agam do poprawki

Sebek 09:49, 18 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Rabata wyjdzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agam 17:38, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Coś tam już zrobiłam

Posadziłam żurawki. Są w trzech odmianach "Chocolate ruffles", "Peach crisp" i "Mahogany". W przyszłości dokupię "Peach crisp" i tylko takie tam będą.
Obwódka z trzmieliny własnoręcznie ukorzenianej. Posadzę jeszcze jedną większą kulkę lub trzy małe z bukszpanu.




____________________
Aga i Ogródek Agam
ruda 20:42, 22 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
fajny masz ogród i ta trawa jaka zadbana!

Mnie też strasznie podobają się te Danusiowe kule z bukszpana i te stożki ale gdzie u nas w okolicy można je kupić? W żadnym ogrodniczym nie widziałam...
____________________
Ogród Rudej pod lasem
agam 09:03, 23 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
ruda napisał(a)
fajny masz ogród i ta trawa jaka zadbana!

Mnie też strasznie podobają się te Danusiowe kule z bukszpana i te stożki ale gdzie u nas w okolicy można je kupić? W żadnym ogrodniczym nie widziałam...


Za trawę trzeba pochwalic męża. To jego działka

Kulek u nas nie dostaniesz. Stożka małego z bukszpanu widziałam w Robi za 50zł.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Rench 12:14, 19 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
agam napisał(a)
Rabatka ma teraz taki kształt. Ciekawa wyszła wg mnie, ale M już się wścieka o koszenie




Jak od cyrkla
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
agam 13:13, 19 paź 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Kij i długi sznurek. Oczywiście na Ogrodowisku podpatrzone
____________________
Aga i Ogródek Agam
agata19762 19:41, 10 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Aga
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agam 11:12, 12 mar 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Witaj agata19762
____________________
Aga i Ogródek Agam
dajana 11:56, 04 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Piękna masz trawę i juz ładnie zagospodarowany ogród .Pęcherznice tez mam ale na zywopłot to ona sie nie nadaje,przynajmniej nie bedzie spełniac roli o którą chodzi twemu M. Kiedy nie ma lisci stoją badyle i nie ma sie co oszukiwac To ładne krzewy ale bardziej na dokładkę w konkretnych juz miejscach.Bardziej lubie te bordową ale żółta jesli ktos lubi taki kolor lisci tez jest efektowna .Osobiscie wolę zimno zielone rosliny roswietlone bielą .Serby to dobry pomysł Nie mam ich jeszcze na całej skarpie ale codziennie im sie przyglądam tak mi sie podobają .Kiedy sadziłam pierwsze tuje (bardzo nie lubiłam tuji )mój m miał mi za złe ze odgradzam sie od ludzi Nie słuchałam go tylko robiłam swoje Dzisiaj mi mówi, jak dobrze ze mnie wtedy nie słuchałas ,jeszcze troszke i odzyskamy intymnośc Nikt nie bedzie sie lipił co robimy a ja tez nie chce widziec co oni robią Oprócz tego to przeciez swietna zasłona od wiatru sniegu .i tło dla ogrodu które jest bardzo wazne Takie jest moje zdanie w temacie Rób swoje moze cie maz oszczędzi Aga hi,hi .(oczywiscie to zart )Nie osmiele sie doradzac ci w nasadzeniach bo ja laikiem jestem ale nie watpie ze inni ci pomogą Napisz jakich roslin nie chcesz bo nie lubisz bądz nie nadają sie na twoją glebę Juz bedzie jakis pogląd i mała weryfikacja roslin .Ja tak robię, zapisuję ogladajac rosliny które mi sie podobaja i sprawdzam czy nadaja sie do mego ogrodu przynajmniej z tych które widze u innych bo przeciez jest tak ogromna ilośc roslin ktorych nie widac w ogrodach Nie ma sie co spieszyć Aga .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies