Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj

Mille 21:41, 08 cze 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
monteverde napisał(a)
a ja wokół kółeczka z kamienia


ja też
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Asia1983 07:43, 30 cze 2012


Dołączył: 03 cze 2012
Posty: 9
Witam, troszkę czasu mnie tutaj nie było, ale to nie oznacza,że nie dopieszczałam mojego kawałka raju
Lawendę posadziłam wokół kółeczka, to wg pomysłu mojej drugiej połówki,który tak jak monteverde oraz Mille podpowiedzieli mi to rozwiązanie. Za co dziękuje bardzo.

Także mój krasnal dostał nowy image:
Tutaj "stary" krasnal:
A tutaj "nowy":

Jeśli chodzi o agawę,postanowiliśmy sprezentować ją szwagrowi. Wpływ na tą decyzję miał fakt,że osiąga ona już duży rozmiar,a zimą już nie będziemy mieli gdzie jej schować,szwagier ma takie pomieszczenie,więc u niego będzie jej lepiej.I to on przesadzi sobie ją w większą donicę.
Teraz zastanawiamy się co kupić na jej miejsce.
Dostałam także w prezencie 2 nowe ozdoby do ogródka.
Tą dżdżownicę upatrzyłam sobie już w tamtym roku i niedawno dostałam ją od mojego narzeczonego:
A to studzienka,którą dostałam od mojej cioci:


____________________
zawitka 19:11, 23 wrz 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Asiu ---ogród malutki ale piękniutki ,rymnęło mi sie ha ha .fajnie że dbacie o swój kawałeczk swiata. a na środek kup ładną donićę i od wiosny rób komozycje ,ale są tu lepsze głowy ja tak praktycznie ,na zimę nie wynosisz Pozdrawiam cieplutko Kwiatuszek dla Was bo fajnie że Chłopakci pomaga
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies