Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Michała

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Michała

Marsylka 18:52, 10 cze 2012

Dołączył: 09 cze 2012
Posty: 10
Zacznę od najwcześniejszych zdjęć - z wygrodzoną rabatą i ścieżko- wysepką z kamyków, w kilku odslonach :
i jeszcze tutaj, caly ksztalt bez trawnika :

a tutaj z miejscem na trawnik :


Następny "mini" etap i zdjęcia z drugiej strony ogródka ;
Powoli dochodzą rośliny :
i inny widok, Michał nadzoruje prace : )
Fargesia, Cis i żylistek .. którego chyba przesadzę, mam wrażenie, ze jest tam za gęsto

Jeszcze inna fota mojego przystojnego cisa

A nad wszystkim znów czuwa pan kierownik Michał
A to widok tuż za furtką, przy puszkach z elektrycznością.. jak na blokowisko - miałam szczęscie z takim widokiem
I znów Michałczysko, przystojne moje
No, żeby nie ten ząbek ;(

I z drugiej strony ogródka, pod oknami, w nowym poście (internet cos mi bruzdzi )
____________________
Marsylka 18:58, 10 cze 2012

Dołączył: 09 cze 2012
Posty: 10
Przepraszam za Michała w podwójnym wydaniu Nie wiem jeszcze gdzie znajduje się edit.
Od strony okien wygląda to tak :


I jeszcze miejsce na hoje na schodku, przygotowane pod drzewem

____________________
Sebek 21:22, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nooo fajnie się robi, a kocurek super

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 22:18, 17 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Takie koty lubię! Wszystko mi sie u Ciebie podoba,zajrzę od czasu do czasu,Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Marsylka 23:21, 17 cze 2012

Dołączył: 09 cze 2012
Posty: 10
Bardzo serdecznie dziękuję za miłe komentarze, Michał też dziękuje i pozdrawia
Na moim padolku nadal się zmienia, a z czego cieszę się najbardziej, trawa wreszcie dynamiczniej rośnie( juz zaczęłam tracić nadzieję ; ) Doszło też kilka nowych roślin, jeśli się uda, pokazę je jutro na zdjęciach. Do wtorku powinny przybyć zamówione na allegro miskanty, o których bardzo marzyłam... Mam nadzieję, że będą równie piękne jak na zdjęciach. Znajomi mają dobre doświadczenia ze sprzedającą, więc obym i ja miała to szczęscie
Coraz bardziej brakuje mi czegoś na szybkie i możliwe tanie przysłonięcie tej nieszczęsnej siatki Myślałam o winorośli japońskiej, ale w internecie znalazłąm tylko na clematis.pl, za grubą kasę... Potrzebowałabym ze dwadzieścia sadzonek, a to juz robi się pokaźna kwota... Chyba jednak poprzestanę na winobluszczu. Ze strony okien zrobiłam przy ogrodzeniu coś a la stopien na tej skarpie, w przyszłym tygodniu kupię dwa żylistki pośrednie, za grosze można kupić duże egzemplarze, a że pionowo rosną, co nieco też zasłonią w najbardziej strategicznych miejscach Nie wiem, czy to dobry pomysł, jeśli całkiem nie, to proszę, poprawcie. Jestem całkiem zielona w sprawie zieloności, każdą Waszą radę przyjmę z otwartymi ramionami
____________________
Katkak 21:52, 23 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cześć Marsylka,
ogródek fajniusi, podoba mi się bardzo. A Michał to chyba błękitna krew, co? wygląda na rasowego kocurka Wiesz co, w sprawie tego winobluszczu na siatkę to dobry pomysł. Moi sąsiedzi tak zrobili i bardzo to fajne, tanie i szybkie rozwiązanie. Mają w tym miejscu altanę i nie chcieli, żeby przechodnie zaglądali, a ten winobluszcz zrobił super robotę. Nigdy nie kupowałam roślin przez internet. Daj proszę znać czy jesteś zadowolona z zamówionych roślinek, co?
Pozdrowionka dla Ciebie i Michała
Kaśka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies