Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Rosa 21:48, 10 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Masz rację, z własnymi odczuciami . Nie wierzę, że tak młoda osoba jak Ty jest nudna i smutna jak jej kuchnia. Dodaj jej tzw. pazura a przekonasz się, że mam rację a kuchnia tylko zyska . Wyciszysz się w ogrodzie .
Pozdrawiam energetycznie
Mary 08:46, 11 lut 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Mixtoorka napisał(a)
kuchnia nie jest biała, ani nudna ;D właśnie wyciszam kolory meblować swój świat trzeba zgodnie z własnym odczuciem, a ja właśnie tak czuję, czuję potrzebę wyciszenia i spokoju. I dobrze mi tak.

Pozdrawiam ciepło i spokojnie

Karolina. Podoba mi się to, co piszesz.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
yolka 09:55, 11 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A ja potrzebuję rady w kwestii okna. W tej chwili wisi firanka 15 letnia z bloku przywieziona. Myślałam o roletach wyglądających jak szerokie żaluzje -proszę o radę



____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rosa 10:21, 11 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
yolka napisał(a)
A ja potrzebuję rady w kwestii okna. W tej chwili wisi firanka 15 letnia z bloku przywieziona. Myślałam o roletach wyglądających jak szerokie żaluzje -proszę o radę



Są rolety przepuszczające światło, ale nie przepuszczające słońca. Kolor i wzór musisz sama wybrać. Może dopasować do dodatków? Albo pozostać przy neutralnym?

A póki co, weź igłę i nitkę i spróbuj tę, co masz jakoś upiąć fantazyjnie (podczepić na środku, po bokach albo wręcz niesymetrycznie).
yolka 10:27, 11 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Właśnie z igłą u mnie problem - nie umiem i talentu brak, a i firanka za mała żeby z nią kombinować.Dodatków u mnie brak.
Ale w tym roku mam postanowienie zmienić okno
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rosa 10:31, 11 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Mixtoorka napisał(a)
kuchnia nie jest biała, ani nudna ;D właśnie wyciszam kolory meblować swój świat trzeba zgodnie z własnym odczuciem, a ja właśnie tak czuję, czuję potrzebę wyciszenia i spokoju. I dobrze mi tak.

Pozdrawiam ciepło i spokojnie


Karolinko mam dla Ciebie propozycję oczywiście nie do odrzucenia.
Jako młodej osobie nie wypada Ci odmawiać starszej pani .
Więc do roboty. Dziś sobota, znajdź chwilkę czasu i się pobaw o tak jak pokazuję na zdjęciach poniżej:




jak zrobisz zdjęcia pokaż nam koniecznie
Rosa 10:32, 11 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
yolka napisał(a)
Właśnie z igłą u mnie problem - nie umiem i talentu brak, a i firanka za mała żeby z nią kombinować.
Ale w tym roku mam postanowienie zmienić okno


Nie za mała, zamiast igły wystarczy szpilka
Rosa 10:38, 11 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
yolka napisał(a)
Właśnie z igłą u mnie problem - nie umiem i talentu brak, a i firanka za mała żeby z nią kombinować.Dodatków u mnie brak.
Ale w tym roku mam postanowienie zmienić okno


Pomyśl nad kolorami dodatków a potem o oknie, ładnie by było jakby się wszystko zgrało .
(w tych doniczkach na oknie, jakieś zielone ziółka by się przydały)
yolka 10:40, 11 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Rosa napisał(a)


Pomyśl nad kolorami dodatków a potem o oknie, ładnie by było jakby się wszystko zgrało .
(w tych doniczkach na oknie, jakieś zielone ziółka by się przydały)

Ziółka tam bywają, albo kwiatki sezonowe w małych doniczkach, tylko aktualnie nie ma, w grudniu były miniaturowe choineczki- cyprysiki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rosa 11:00, 11 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
yolka napisał(a)

Ziółka tam bywają, albo kwiatki sezonowe w małych doniczkach, tylko aktualnie nie ma, w grudniu były miniaturowe choineczki- cyprysiki



bywają, ale ich nie ma . A wiesz jak pięknie wygląda taka zielona natka pietruszki? Wystarczy wsadzić górną część korzonka. Albo coś takiego (kwiatek 6 zł, osłonka szklana barwiona w masie a nie jakaś tam malowana 2,50 zł) i się bawisz.
Który kolor osłonki wybierasz? (jestem b. ciekawa )







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies