Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Rosa 23:49, 31 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
trzy , ale limonka to stara kuchnia u córki w mieszkaniu, które zostało sprzedane. Moja jest biała i teraz dostała nowy image. Jeszcze zdjęć jej nie robiłam
Mixtoorka 09:46, 09 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Moja kuchnia

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
14:13, 09 lut 2017
Mixtoorka napisał(a)
Moja kuchnia



nie masz lodówki? ...czy ja nie widzę? ...i widzę że masz uchwyty nad którymi się zastanawiałam ....jak ci się sprawdzają? bo ja ostatecznie wybrałam otwieranie "na docisk"
Mixtoorka 14:28, 09 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mam lodówkę ale nie w zabudowie, bo nie było na nią miejsca, stoi po drugiej stronie w kącie ;D

Uchwyty polecił mi stolarz, bo przykrywają całą krawędź lakierowaną i zabezpieczają szufladę. Faktycznie, można uderzyć brzeg wkładając coś do szuflad. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym, połysk to połysk, paluchy zostają na froncie jak otwierasz naciskając. Mam servo- drive tylko w szufladzie pod zlewem i to rozwiązanie chwalę sobie bardzo. Rozwiań jest mnóstwo, wszystko zależy od budżetu
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
14:34, 09 lut 2017
Mixtoorka napisał(a)
Mam lodówkę ale nie w zabudowie, bo nie było na nią miejsca, stoi po drugiej stronie w kącie ;D

Uchwyty polecił mi stolarz, bo przykrywają całą krawędź lakierowaną i zabezpieczają szufladę. Faktycznie, można uderzyć brzeg wkładając coś do szuflad. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym, połysk to połysk, paluchy zostają na froncie jak otwierasz naciskając. Mam servo- drive tylko w szufladzie pod zlewem i to rozwiązanie chwalę sobie bardzo. Rozwiań jest mnóstwo, wszystko zależy od budżetu


no tak budżet i te kompromisy ciągłe ....bez końca))
ewa004 21:38, 09 lut 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
świetnie wyszło
Masz płytki na podłodze ?
Jakie blaty ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mixtoorka 21:48, 09 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Płytki na podłodze i blat płyta. Dziękuję Ewcia.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Efffa 21:10, 10 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Karolcia śliczna, prosta , przemyślana kuchnia Nic więcej nie trzeba
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Rosa 21:31, 10 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
śliczna, biała, czysta, sterylna i ......... nudna. Dodaj chociaż jakieś kolorowe gadżety bo w niej zaśniesz, zanim obiad ugotujesz
Koniecznie w krzykliwym kolorze. Zobaczysz jak ją ożywisz. Wtedy ona się do Ciebie uśmiechnie i będzie Ci się chciało tam wchodzić i pitrasić
Mixtoorka 21:43, 10 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
kuchnia nie jest biała, ani nudna ;D właśnie wyciszam kolory meblować swój świat trzeba zgodnie z własnym odczuciem, a ja właśnie tak czuję, czuję potrzebę wyciszenia i spokoju. I dobrze mi tak.

Pozdrawiam ciepło i spokojnie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies