Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

katel 13:44, 12 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Mixtoorka napisał(a)
kuchnia nie jest biała, ani nudna ;D właśnie wyciszam kolory meblować swój świat trzeba zgodnie z własnym odczuciem, a ja właśnie tak czuję, czuję potrzebę wyciszenia i spokoju. I dobrze mi tak.

Pozdrawiam ciepło i spokojnie

Pięknie Ci wyszła ta kuchnia! Mam białą i miały być kolorowe dodatki ale ostatecznie też idę w stronę wyciszenia i bardzo mi z tym dobrze . Połączenie bieli z drewnem/drewnopodobnym jest cudowne (dąb sonoma, jeśli dobrze widzę) to chyba taki mój ideał. Bardzo fajne płytki, dają dodatkowy akcent nie wprowadzając haosu.
Uchwyty mam identyczne i miały trochę zbyt ostre krawędzie, kilka razy eMuś się zadrapał - spiłowałam je polerką do paznokci - tym najdrobniejszym w niej pilniczkiem.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
yolka 14:32, 12 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wybieram białą osłonkę dlatego, że popielatej albo beżowej nie ma. Lubię te kolory.
Ja jestem wrażliwcem na konkretne kolory - taki sobie byk jestem, ale u innych podoba mi się konkretny np. czerwony kolor, a może odwagi mi brak?

edit.
Właśnie dziś po południu kupiłam w Pepco takie oto ręczniki kuchenne

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mixtoorka 21:56, 12 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiu dziękuję. Kuchnia jest kremowa. Zupełnie mi nie przeszkadzają uchwyty, ale pewnie znając życie jutro się zahaczę Yolu fajne ręczniczki małe rzeczy a cieszą bardzo. Czerwieni nie lubię w pomieszczeniach, lubię zmieniać dodatki, lubię róż. Ostatnio zielony limonkowy wymieniam na biały i delikatny krem w kuchni.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 22:05, 12 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Rosa podoba mi się Twoja czerwień, jest jej u Ciebie w sam raz,ale u siebie w domu bym nie zniosła u mnie ciągle latają kolorowe kwiaty, teraz cebule różnej maści. Słucham teraz już tylko swojej duszy i M, ewentualnie ciągle kogoś musiałam słuchać, teraz wyciszam i harmonizuję świat wokół mnie.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Iwk4 22:05, 12 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja bym wybrała pierwszą różową osłonkę.
____________________
Ogródek Iwony II
Mixtoorka 22:08, 12 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
yolka napisał(a)
A ja potrzebuję rady w kwestii okna. W tej chwili wisi firanka 15 letnia z bloku przywieziona. Myślałam o roletach wyglądających jak szerokie żaluzje -proszę o radę



a rolety dzień-noc rozważałaś..? Masz bardzo przyjemną kuchnię, na pewno też komfortowa
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 22:08, 12 lut 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Iwk4 napisał(a)
Ja bym wybrała pierwszą różową osłonkę.
ja też
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
yolka 08:58, 13 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kuchnia nie jest nowa ma już 6 lat, teraz na pewno zrobiłabym inne uchwyty, tylko kilka lat wstecz, a takiego jak teraz wyboru nie było, były te przyciskowe, ale ze ścierką latać nie lubię. W rzeczywistości kuchnia jest jaśniejsza, zdjęcie tego nie oddaje. Te szare płyty na ścianie mają takie iskierki które w świetle zwłaszcza w słońcu błyszczą. Funcjonalna wcale nie jest- byłaby gdybym drugi raz robiła
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rosa 09:02, 13 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
uchwyty, rączki, relingi zawsze można zmienić, mnie też to czeka .

Rosa 09:03, 13 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Mixtoorka napisał(a)
ja też


i ja też
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies