Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Tajemniczy Ogród z Kogutem - Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród z Kogutem - Anglia

Kuklik 23:04, 21 cze 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Pszczółka i Sebek

a te niebieskie drzwi tak mnie zainspirowały, że taką farbę zakupiłam i już drzwi mojego drewnianego domku w ogrodzie pomalowałam, z rozpędu też koszyk wiklinowy, będzie doniczką, potem Wam pokażę

mam jeszcze starą ławkę, też będzie niebieska
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Sebek 23:09, 21 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ogród z kogutem na zawsze zostanie w mojej pamięci jako ogród, który chciałbym mieć. Ścieżki były zarośnięte roślinami, wszystkie elementy muśnięte starością i patyną, takmtonące w roślinności rabaty, że nie widać było w ogóle ziemi, a przechodząc z jednego zakątka w drugi wpadało się w coraz większy zachwyt - aparat też chyba się zachwycił, bo aż padł przy samym murku Ale inni zrobili piękne zdjęcia jak widać. A na widok tego murku co Danusia pokazała oczy wychodzą z orbit, że takie coś udało się założyć na prawie 90 stopniowej skarpie - ogrody wertykalne przy tym wysiadają!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kuklik 23:13, 21 cze 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921


____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:22, 21 cze 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
A to już mój ogród, po tamtych zdjęciach trochę blado wypada, ale chciałam Wam pokazać jak się kończy wchodzenie do Tajemniczego Ogrodu z Kogutem... Drzwi w domku ogrodowym zrobiły się niebieskie, i koszyk, i coś myślę,że na tym się nie skończy
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
MilenaP 17:36, 22 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
ale czadowy ten ogród!!!!!przepiękny iście angielski i cudny
____________________
Milena - zielonastrefa
Dzidka 22:43, 22 cze 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Kuklik napisał(a)
A to już mój ogród, po tamtych zdjęciach trochę blado wypada, ale chciałam Wam pokazać jak się kończy wchodzenie do Tajemniczego Ogrodu z Kogutem... Drzwi w domku ogrodowym zrobiły się niebieskie, i koszyk, i coś myślę,że na tym się nie skończy


A mnie wejście do Twojego Ogrodu, Ogrodu z Kogutem i Ogrodu z lazurowym akcentem odwiodło od przemalowywania niebieskości w moim ogrodzie.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Przetacznik 22:00, 23 cze 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Faktycznie tajemniczy ogród - taki naturalny, swobodny, nieco dziki, a z nienacka jakaś przemyślana i dobrze zakomponowana, niebanalna ozdoba. Właściciel zadowolony i doskonale pasujący do swojego zakątka, kot tym bardziej...
Wywołuje to wszystko niezwykłe wrażenie
____________________
Pszczelarnia 12:22, 26 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kukliku, fanko Agaty Ch., z domem pełnym książek i ogrodem kwiatowym! Dziękuję za pokazanie tego ogrodu. Ten ogród był właśnie tym ogrodem z moich książek czytanych w dzieciństwie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Moniika 22:37, 27 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Niesamowity! Takie , swobodne, bez dokładnie wyznaczonych ścieżek i rabatek, jak z książki Tajemniczy ogrod, lubię, nie ..... kocham , najbardziej.... Energia, optymizm i jakieś nieuchwytne szczęście w nim kipi , oj byłoby mi dobrze w takim raju...
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies