Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową - proszę o rady

Pokaż wątki Pokaż posty

Amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową - proszę o rady

Sebek 21:34, 24 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
40 cm średnicy ma
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Monia_B 21:37, 24 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
no to spora bo ja ciągle się zastanawiam nad tymi trzema kulami ale chyba muszę sie rozejrzeć za większymi bo mi się zgubią na tym moim terenie , mają 28 23 i 16 cm
wiec chyba wole jakąś jedną większą
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
Sebek 21:42, 24 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to powodzenia w poszukiwaniach
Możesz zajechać do składu z kamieniem i się rozejrzeć. Wystarczy przewiercić kamień i już będzie super ciurkadełko - i inne niż u wszystkich
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Monia_B 21:50, 24 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
to jest myśl

ja już nie myśle jestem padnięta bo przez cały tydzień woziłam taczką SAMA kamień łącznie prawie 5 ton

tak to już jest jak "BABA" sama
ide się wyspać a jutro muśzę jeszcze ziemię przytargać ze sklepu bo mi dziś zabrakło ...uffffffffffff
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
Monia_B 11:53, 25 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
hej

nie mogę jeździć do miasta na zakupy bo wiecznie z jakimiś roślinkami wracam
ale tak to już chyba jest
dziś zakupiłam
thuja danica szt.1 (bo mi jednej brakło)
i jałowiec szt.5 na skarpę
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
dajana 12:38, 25 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Moniko ! tak się składa ze ja też początkująca jestem i również sama działam w ogrodzie Taczki to moja druga skóra he,he Cieżko to prawda lecz ja to lubię i koniec .Ładne masz rośliny tylko dlaczego je masz wszystkie w kamieniu?na mój gust brak zieleni .Mam nadzieję że nie obrazisz się za szczerość Każdy ma własna wizję ogrodu i ma do tego prawo Nie znaczy to ze twój ogród jest brzydki jest ładny lecz bardzo nowoczesny Napracowałaś się ,,należy ci się wielka pochwała .Słabosć do zakupów roślin mają wszyscy.Dwa lata temu tez szalałam lecz nauczyłam się na błędach,dzisiaj zanim coś kupię upewniam się czy aby na pewno jest to roślina do mego ogrodu .Bardzo lubię irgi znajdą u mnie miejsce głównie pod lasem natomiast jałowców nie lubię One po czasie wyglądają bardzo żle szkoda na nie pieniędzy.Oczywiście to jedynie moje zdanie .Będę zaglądać do ciebie bo jestem ciekawa co stworzysz .Zapraszam do mnie ,choć nic jeszcze nie mam to miło mieć gościa Serdecznie pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Monia_B 13:57, 29 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
ja mam pytanie ie dotyczące ogrodu a mianowicie jak w podpisie umieścić link do swojego ogrodu??!!

DAJANA ja sie obrażać nie mam zamiaru, każdy ma prawo do opinii i każdy ma swój gust.
Kazdemu podabać sie może co chce.
cieszę sie ze do mnie wpadłaś

a roślinek będzie więcej obiecuję tylko mi koncepcje projektowe wyparowały
mam totalna pustke

Danusia mogłaby mnie troszkę poratować projektowo ale wiem że ona ma wiele pracy....
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
Sebek 18:01, 29 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zobacz tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Monia_B 19:43, 29 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
sebek dzięki
dobrze że jesteś na każdy temat
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
Monia_B 19:51, 29 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
Sebek napisał(a)
Lemon Chiffon - nie wiem jakie stanowisko jej pasuje - się okaże czy to będzie dobre.


no niestety lubi cień
a ja juz posadziłam
ciekawe co z tego będzie?????????

____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies