Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja póki co plackarnia :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja póki co plackarnia :)

Ewcia88 10:22, 16 lip 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
finka napisał(a)
jeśli będziesz w okolicy to zapraszam do Strąkowej. Namiary na mnie na mojej stronie internetowej - w podpisie masz adres www

dzięki i napewno skorzystam
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Ozz 20:46, 08 wrz 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ewcia88 napisał(a)
Mam taką małą śliwę hessei- tzreba się przypatrzeć
widziałam na niej owoce: czy one są jadalne?


to jest bliska kuzynka popularnej mirabelki/ałyczy więc trujące na pewno nie są nie wiem czy są wybitne w smaku, ale na kompot się nadadzą
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Katkak 18:43, 09 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia88 napisał(a)

na początek wejście do ogródka
3 paprocie i hortensja kupiona w zeszłym roku jako jeden "badylek"- wtedy jeszcze nie wiedziałam że pokocham ten krzaczek
róża kimono nie odwzajemnia mojej miłości-wiecznie mszyca lub gąsieniczka ta zielona, kiwi w zeszłym roku także było jednym sznureczkiem a teraz ....
p.s trawa i plastik do wymiany- wiem

Ale fajowa ta drabinka pod kiwi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luckaa 16:11, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej, jak patrze na plackarnie, to widze moją ,,trawe", ale skrupulatnie wyrywałam zielsko, troche popadało i jest coraz lepiej, dosiałam miejscami trawe, posypałam lepszej ziemi i się polepsza, wogóle mam trawe która wschodzi po miesiącu dopiero.
____________________
Lucyna
Jadzia68 16:20, 10 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Witaj zapowiada się ciekawie masz pole do popisu, tyle wolnego miejsca dla nowych roślin
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
paulina_ns 17:21, 10 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj śliczny piesek husky mam takiego w moim rodzinnym domu, z Twojego też taki łobuz? a ogród zapowiada się ciekawie i czekam na dalszą część
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
rzulieta 18:44, 24 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
witaj Ja tak z grubej rury Jaki ma byc charakter ogrodu? tzn chcesz nowoczesny czy sielski? Czy może sielskie nasadzenia a rabaty proste? Już teraz chyba musisz zdecydować żeby łatwiej było z roślinami
Wymyśl sobie kolorystykę i najważniejsze musisz być konsekwentna a to wszystko strasznie trudne heheh
Będzie fajnie masz zapał buziaki

____________________
Ogródek Niny
ivo 20:55, 24 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Ten tytuł mnie rozbroił aż mi się gęba cieszy Powodzenia kochana też walczę aby było pieknie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies