Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

dajana 10:22, 30 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Kondzio! Miło jest spotkac kogos blisko siebie, szczególnie kogos tak miłujacego ogród ,poczytałam o twoim marzeniu .Spełniłes je a teraz upiekszasz .Swoją droga masz ogromny teren do działania sporo pieknych roslin .Dla mnie laika ogrodowego wydaje sie byc pieknym ale wiem ze zawsze mozna poprawic jego urodę Masz dobre wsparcie a to juz sukces .Ja dopiero zaczynam co jest dla mnie ogromnie trudne.Lubię wszystko co nie przychodzi zbyt łatwo . Za kilka lat postaram sie aby i mój ogród był piękny .Powodzenia życzę,, bede podgladac twoje zmiany jesli pozwolisz .Pozdrawiam z Jury Krakowskiej
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Kondzio 10:32, 30 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
dajana napisał(a)
Witaj Kondzio! Miło jest spotkac kogos blisko siebie, szczególnie kogos tak miłujacego ogród ,poczytałam o twoim marzeniu .Spełniłes je a teraz upiekszasz .Swoją droga masz ogromny teren do działania sporo pieknych roslin .Dla mnie laika ogrodowego wydaje sie byc pieknym ale wiem ze zawsze mozna poprawic jego urodę Masz dobre wsparcie a to juz sukces .Ja dopiero zaczynam co jest dla mnie ogromnie trudne.Lubię wszystko co nie przychodzi zbyt łatwo . Za kilka lat postaram sie aby i mój ogród był piękny .Powodzenia życzę,, bede podgladac twoje zmiany jesli pozwolisz .Pozdrawiam z Jury Krakowskiej
pewnie zaglądaj do mnie ile chcesz bedą fotki Kazikiem i mojej spalonej trawy ja tez jestem laikiem i dlatego poprawiam błędy kupowaliśmy rośliny które nam się podobają a nie te które do siebie pasują i czytać się niniejszej ilości gatunków ale powoli bede to zmieniał
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
wanda7 10:50, 30 lip 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Konradzie, chyba robisz za mało zdjęć. Pogaduszki są fajne, ale z chęcią bym obejrzła twoje świeże fotki. Jak tam rośliny, znoszą te wysokie temperatury?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Gardenarium 12:47, 30 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konrad, fotki zdecydowanie ściągną do Twojego wątku Nie leń się i koniecznie je powstawiaj hehe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 12:57, 30 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Jutro bede robił fotki dzisiaj jestem w pracy 11 godzin chyba ze bedzie jeszcze widno to zrobię dzisiaj jeszcze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 13:00, 30 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
wanda7 napisał(a)
Konradzie, chyba robisz za mało zdjęć. Pogaduszki są fajne, ale z chęcią bym obejrzła twoje świeże fotki. Jak tam rośliny, znoszą te wysokie temperatury?
postaram się zrobić jak najszybciej zdjecia rośliny średnio wyczynmuja mam ale ciagle podlewam i mam jeszcze system nawadniajacy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 13:05, 30 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
System nie pomoże w doniczkach, koniecznie dolewaj, postaw na tacy i metodą podsiąkową też podlej w razie czego.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 13:17, 30 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Polozylem je wcieniu i podjąłem je rano przed pójściem do pracy przyjade do domu tak zrobię jak mówisz dziękuje mam tak mało czasu wykorzystuje każdy czas na robienie w ogrodzie pracuje w dwóch firmach w jednej 11 godzin a w drugiej 5 i jeszcze mam koty i psa nie wyrabiam trochę i wybaczcie mi ze nie wystawiam zdjęć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 13:56, 30 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja tak samo na kilku etatach, ale damy radę, jak nie my to kto? hehe

Ja też mam kota (teraz już tylko jednego a miałam 3) i psa też mam.

Pokaz koty, jeszcze nie widziałam, nie mów że rude masz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 13:58, 30 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Ja tak samo na kilku etatach, ale damy radę, jak nie my to kto? hehe

Ja też mam kota (teraz już tylko jednego a miałam 3) i psa też mam.

Pokaz koty, jeszcze nie widziałam, nie mów że rude masz
mam hodowle kotow perskich exotycznych i burmskich
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies