Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

kaisog1 10:18, 27 maj 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kondzio napisał(a)
Wiecie co zauważyłem że ogród się zmienia i ja razem z nim hi hi hi


A to święte słowa !
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 10:20, 27 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)


A to święte słowa !
takie moje refleksje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Betka 10:49, 27 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kondzio napisał(a)
takie moje refleksje


Uważam że coś w tym jest Jeszcze kilka miesięcy temu nie uwierzyłabym że mogę tyle zmienić w ogrodzie..... ale i nie tylko Cieszę się z tego bardzo. Zmieniając "coś" zmieniamy siebie
Jakoś tak zebrało mi się hihihi
Może przez ten wykład
http://www.chwyc-marzenia.com.pl/493/swietny_wyklad_polecam.html

Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
ka1sia 10:56, 27 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kondzio napisał(a)
staram się to wszystko dzięki wam wszystkim mobilizowaliscie mnie i pocieszaliscie mnie i tak wyszło hi hi hi


i świetnie wyszło!!!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Kondzio 11:06, 27 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Betka napisał(a)


Uważam że coś w tym jest Jeszcze kilka miesięcy temu nie uwierzyłabym że mogę tyle zmienić w ogrodzie..... ale i nie tylko Cieszę się z tego bardzo. Zmieniając "coś" zmieniamy siebie
Jakoś tak zebrało mi się hihihi
Może przez ten wykład
http://www.chwyc-marzenia.com.pl/493/swietny_wyklad_polecam.html

Pozdrawiam
no ja kilka miesięcy temu to ja nie wierzyłem i śmiałem się z ludzi którzy mówili o przyjaźniach w internecie hi hi I ze ja trafię na Ogrodowisko i tak mnie w ciągnie i ze tyle tu się nauczę i zobaczę tyle pięknych ogrodów i miejsc które nam Danusia pokazuje, artykułów pisze i tyle wiadomości w jednym miejscu i Was wszystkich poznam i się zaprzyjaznie pisze to i łezka opuscilem w całym moim życiu nie poznałem ludzi którzy mnie przyjmują takim jakim jestem jestem szczesciazem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 11:07, 27 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ka1sia napisał(a)


i świetnie wyszło!!!
dziekuje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
abiko 11:18, 27 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Konrad, no pięknie szybko myknęłam ale tulipany zapisałam, pasowałyby do moich kanciku super, nie mogę doczekać się strumienia
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kondzio 11:26, 27 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
abiko napisał(a)
Konrad, no pięknie szybko myknęłam ale tulipany zapisałam, pasowałyby do moich kanciku super, nie mogę doczekać się strumienia
no ja tez musi się zrobić slonecznie bo musi wyschnac klej bo zle skleilem i muszę poprawić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
abiko 11:30, 27 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
oj przydałoby się słońce, przydało.. ja kancików skończyć nie mogę, bo tak mokro, że nie idzie.
Ach i pytanie.. co z tulipanami teraz..? już wykopać czy jeszcze nie? Jakoś zawsze robię to na czuja.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Betka 11:47, 27 maj 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kondzio napisał(a)
no ja kilka miesięcy temu to ja nie wierzyłem i śmiałem się z ludzi którzy mówili o przyjaźniach w internecie hi hi I ze ja trafię na Ogrodowisko i tak mnie w ciągnie i ze tyle tu się nauczę i zobaczę tyle pięknych ogrodów i miejsc które nam Danusia pokazuje, artykułów pisze i tyle wiadomości w jednym miejscu i Was wszystkich poznam i się zaprzyjaznie pisze to i łezka opuscilem w całym moim życiu nie poznałem ludzi którzy mnie przyjmują takim jakim jestem jestem szczesciazem




Kondziu Kondziu wiem o czym piszecz ja też tą "przygodę" z Ogrodowiskiem tak odbieram jakTy
Tyle serdecznych osób i tyle fajnych rad. Fajne uczycie być w towarzystwie gdzie nie odbierają naszego hobby jak jakiegoś dziwactwa Fajne miejsce to Odrodowisko Pozdrawiam serdeczne
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies