Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Obsadzenia przed tarasem-pomocy

Pokaż wątki Pokaż posty

Obsadzenia przed tarasem-pomocy

iza_1611 20:19, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Gosiu wena Cię nie opuszcza....fajny projekt
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
aniusiatr 23:13, 27 lip 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Gośka, rzeczywiście niezła projektantka. W ciągu kilku minut wymyśliła jak zakryć mój taras a mi przez kilka dni nic nie przychodziło do głowy. Myślę, że projekt Gośki będzie zrealizowany. Nie miałam innych propozycji a ten w zupełności mnie satysfakcjonuje. Jeszcze raz dziękuję Ci Gosiu!
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
kaisog1 23:19, 27 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania nie ma sprawy Tak sobie jeszcze pomyślałam, że jakby cisy za dużo miejsca Ci zabierały można dać jako tło bluszcz
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
aniusiatr 23:00, 29 lip 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Gosiu, mogą być jak najbardziej cisy. Miejsca tam jest sporo więc nic mi one nie będą przeszkadzały, tym bardziej że mam w całym ogrodzie chyba tylko ze dwa cisy. Przyszedł czas by to zmienić. Ale dzięki za zainteresowanie i pomysły.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 22:07, 26 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Minął prawie miesiąc a mój taras zmienił się co nie co. M z niewielką moja pomocą zbudował solidną i całkiem ładną konstrukcję drewnianą







Korzystając z projektu Gosi od razu obsadziłam miejsce przed tarasem cisami, hortensjami, żurawkami i trawkami. Znalazł tam też swoje miejsce bukszpan jako obwódka.









Jeszcze tylko brakuje wysokich drzew przy filarach ale myślę, że już teraz wygląda całkiem fajnie. Przy zejściu ze schodów posiałam trawkę. A co Wy o tej metamorfozie myślicie?

Było



A jest




____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 22:09, 26 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Minął prawie miesiąc a mój taras zmienił się co nie co. M z niewielką moja pomocą zbudował solidną i całkiem ładną konstrukcję drewnianą







Korzystając z projektu Gosi od razu obsadziłam miejsce przed tarasem cisami, hortensjami, żurawkami i trawkami. Znalazł tam też swoje miejsce bukszpan jako obwódka.









Jeszcze tylko brakuje wysokich drzew przy filarach ale myślę, że już teraz wygląda całkiem fajnie. Przy zejściu ze schodów posiałam trawkę. A co Wy o tej metamorfozie myślicie?

Było



A jest




____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 22:45, 26 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Gosiu jesteś wielka - dziękuję jeszcze raz za wspaniały projekt. Po części już wykonany i mam nadzieję, że w przyszłym roku jak wszystko się rozrośnie będzie tu pięknie. BARDZO DZIĘKUJĘ
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 07:13, 28 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
O jej, dwa razy wkleiła się ta sama odpowiedź. Co zrobić by jedną z nich usunąć?
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
motylla 08:53, 28 sie 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Ale piękny taras się zrobił! Jakieś zadaszenie się szykuje?
____________________
Małgosia - Na okrągło
kaisog1 10:19, 28 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No cudnie! A jaką piękną pergolę macie! Bomba
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies