Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To co kocham :)

Pokaż wątki Pokaż posty

To co kocham :)

Sonka 19:39, 05 sie 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Witaj Maju na forum zakręconych, ja mam to samo, szwędam się po ogrodzoie, jak już nie kopię , nie sadzę, nie przesadzam,wtedy oglądam, zachwycam się każdą roślinką o różnej porze dnia i nie mogę się napatrzeć, ciągle mi mało obrazów ogrodowych, to jest rodzaj terapii , bo uspokaja daje radość, wtedy czuję się od razu lepiej, tym bardziej że są efekty kilku ostatnich lat mozolnej pracy w ogrodzie. pozdrawiam i życzę radości z posiadania zielonego kawałka ziemii.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Moniika 19:39, 05 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
maja napisał(a)
Nie bardzo się jeszcze odnajduję ,pozakładałam kilka wątków nie wiem co i jak ale uczę się pomału tracąc cierpliwość

Wejdź w swój profil i wstaw sobie w stopce adres żeby jak gdzieś " chodzisz" ludzie mogli przyjść do Ciebie z rewizyta opisane jest to w sprawach technicznych jak sobie nie poradzisz daj znać spróbuje Ci przekopiowac ten wątek
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 19:52, 05 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Maja przez pomyłkę założyła kilka wątków, ale już jest uporządkowane i jest jeden.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majkel0326 23:32, 05 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj! Masz bardzo ładny i zadbany ogród.Zwierzaki super,a kociak mnie urzekł po postu Moje zwierzaki też psocą,ale jak im tego nie wybaczyć? Pozdrawiam!
____________________
Maja - Moje roślinki
Katkak 22:30, 01 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Maju, ależ pięknie u Ciebie. Wszystko takie podopieszczane i "z głową". Zwierzaki mają istny raj. Ja też je uwielbiam. Mam 7-letnią sunię kundelka Ze schroniska, ale mieszka u nas od szczeniaka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies